Home \ Dovolenka a Tradícia
 

Ako vyrobiť prianie k narodeninám.

 

Nielenže môžete vyrobiť originálne prianie k narodeninám pre svojich najbližších; môžete si u toho dokonca aj užiť veľa zábavy! Vďaka nasledujúcim jednoduchým postupom už v budúcnosti neminiete za neosobné, drahá priania z papiernictva ani korunu!

              

Postup .

    

    1      Farebné priania  .

    
   
 1.            1      Preložte kartu. Vezmite štvrtku A4 akejkoľvek farby a preložte ju napoly. Pokiaľ chcete vyrobiť ešte o niečo kreatívnejšie želanie, môžete vystrihnúť prúžky z papiera iných farieb a nalepiť je na ňu ako pozadie.        
 2.  
 3.             2      Vyrobte prednú stranu. Vezmite akýkoľvek útržok papiera, napíšte na neho svoje priania a vytrhajte ho (ak neviete, ako papier trhať, prečítajte si "Tipy" na konci článku). Vytrhnuté želanie pekne nalepte na "hlavnú stranu" zložené karty.       
 4.  
 5.             3      Otvorte želania. Akonáhle budete hotoví s hlavnou stranou priania, otvorte štvrtku a vyrobte jej vnútro. Tu je niekoľko nápadov, ako s ním naložiť.       
 6.  
 7.             4      Napíšte milé slová. Na pravú stranu rozloženej štvrťky môžete napísať básničku alebo blahoželania a pekne ho ozdobiť.       
 8.  
 9.             5      Pridajte fotku. Na ľavú stranu môžete nalepiť fotku, na ktorej ste spolu s oslávencom, a popísať peknú spomienku na spoločné zážitky. Ak nemáte fotku daného človeka, môžete ju stiahnuť zo sociálnej siete, alebo namiesto nej nalepiť malú čokoládu alebo karamelu a pripísať pár pekných slov.       
 10.  
 11.             6      dozdobte. Nakoniec môžete želanie dozdobiť nálepkami, trblietkami a podobne. Čokoľvek, čo by želanie mohlo dodať zvláštne čaro, je dobrý nápad.       
 12.  
 13.             7      Hotovo!                  
 14.  
             

    2      Prianie s básničkou  .

    
   
 1.             1      Napíšte básničku určenú priamo oslávencovi. Ideálne je krátka básnička, ktorá sa na želanie dobre vojde. Odpíšte si ju raz na pamiatku i pre seba. Za pár rokov vám môže priniesť pekné spomienky. 
    
  • Tip: výborné námety na básničku sú spoločné záujmy alebo vtipy len pre zasvätených.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nájdite štvrtku. Preložte ju napoly pre vytvorenie priania.       
 4.  
 5.             3      Vyberte obrázok navrch. Siahnite po niečom, čo sa týka oslávenca.       
 6.  
 7.             4      Napíšte básničku na prvú stranu otvoreného želania. Na protiľahlú stranu napíšte starostlivo doprostred stránky "Všetko najlepšie!".       
 8.  
 9.             5      Vyfarbite želania. Nalepte prúžky papiera pre vytvorenie rámu. Pridajte farebné prvky, ako sú trblietky, flitre, alebo dokreslené ornamenty. Prianie môžete tiež oživiť nálepkami.       
 10.  
 11.             6      Na vrchnú stranu napíšte želanie. Hotovo! Originálne priania môžete odovzdať!       
 12.  
             

    3      Priehľadné priania  .

    
   
 1.             1      Vezmite čistú čvrtku. Preložte ju napoly. Je jedno, či použijete biely alebo farebný papier.       
 2.  
 3.             2      Nakreslite na prednej stránku niekoľko sviečok. Môžete ale použiť aj iný vzor, ​​ako napríklad srdiečka. Vystrihnite obrázky pozdĺž ich obrysov. Dovnútra želanie, pod vystrihnutú stránku, nakreslite balóniky alebo napríklad kyticu. Keď želanie zatvoríte, budú tieto obrázky vykukovať z vystrihnutého vzoru.       
 4.  
 5.             3      dozdobte zvyšok priania podľa svojho vkusu.        
 6.  
 7.             4      Po dozdobenie napíšte na zadnú stranu nejaké rozverné želanie. Môžete ho tiež dozdobiť peknými ozdobami, ktoré máte po ruke, napríklad trblietkami alebo nalepovacími drahokamy.       
 8.  
 9.             5      Okolo sviečok naneste lepidlo. Posypte ho trblietkami, nech vytvorí "žiarivý" efekt. Nechajte želanie niekoľko minút schnúť. Až zaschne, budete mať pripravené krásne prianie k narodeninám!       
 10.  
             

Tipy .

                  

Veci, ktoré budete potrebovať .

             
Dovolenka a Tradícia populárne:
Ako ozdobiť vianočný stromček.

Ako ozdobiť vianočný stromček.

Ako si vyrobiť masku.

Ako sláviť Halloween.

Ako zistiť niečí dátum narodenia.

Ako ozdobiť vianočný stromček.

Ako vyrobiť prianie k narodeninám.

Ako maľovať na tekvicu.

Ako maľovať na tekvicu.

Ako osláviť Medzinárodný deň žien.

Ako sa stať upírom.

Ako urobiť vaječný likér.

Ako usporiadať kolaudačné večierok.

Ako oslavovať deň svätého Patrika.

Ako maľovať na tekvicu.

Ako vyrobiť prianie k narodeninám.

Ako sa stať upírom.

Ako zdobiť dom na Vianoce.

Ako osláviť Medzinárodný deň žien.