Home \ Dovolenka a Tradícia
 

Ako zdobiť dom na Vianoce.

 

K Vianociam neodmysliteľne patrí slávnostné výzdoba a dekorácie. Tu je niekoľko nápadov na to, ako si doma ľahko privolať vianočnú atmosféru!

              

Postup .

    

    1      Výzdoba domova  .

    
   
 1.            1      Vyrobte si jednoduchú a rýchlu trojrozmernou snehovú vločku z papierom. Ak chcete vykúzliť zimnú náladu, urobte vločky zo strieborného papiera a zaveste ich do okien.        
 2.  
 3.             2      Alebo si vyrobte klasické papierové snehové vločky. Zaveste je na povrázky zo stropu alebo je prilepte na okná a na steny.       
 4.  
 5.             3      Vyrobte si vlastné vianočné veniec. Postačí vám k tomu drôtené ramienko na šaty a návšteva papiernictvo alebo výtvarných potrieb!       
 6.  
 7.             4      Pokiaľ chcete modernejší (a k životnému prostrediu šetrnejšie) veniec, použite recyklovaný kartón. Pridajte ozdoby ako sú trblietky, stuhy, snehovo biela pierka a dielko dokončite.       
 8.  
 9.             5      Z tekvíc si vyrobte roztomilého snehuliaka. Použite tekvice rôznych veľkostí a postavte si rodinku snehuliakov.       
 10.  
 11.             6      Urobte si adventné reťaz z papiera. Zaveste ho na viditeľné miesto a pozorujte, ako sa skracuje, ako budete odstrihávať jednotlivé dni.                 
 12.  
             

    2      Zdobíme vianočný stromček  .

    
   
 1.             1      Ozdobte si stromček klasickým, elegantným spôsobom. Vyberte si jedno farebnú schému a rozhodnite sa, ktoré ozdoby sa k nemu budú hodiť, aby váš stromček vynikol!       
 2.  
 3.             2      Vyrobte si miniatúrne trojrozmerné stromčeky. Použite je potom ako ozdoby na pravý vianočný strom, alebo je rozmiestnite po byte, aby vám priniesli sviatočnú náladu.       
 4.  
 5.             3      Urobte si reťaz z popcornu. Je to jednoduché, lacné a jeho výroba zabaví aj malé deti.       
 6.  
 7.             4      Vyrobte si trblietavé snehové vločky. Zaveste ich do okien alebo ako ozdoby na vianočný stromček.       
 8.  
 9.             5      Vyrobte si miniatúrne vianočný stromček z kníh. Odmeňte čitateľa špeciálnym stromčekom, alebo si urobte radosť sami sebe, namiesto toho, aby ste kupovali tradičné veľký strom.       
 10.  
             

    3      Vyzdobte si záhradu  .

    
   
 1.             1      Vpustite do predzáhradky vianočnú náladu. Použite na to stromy, verandu, príjazdovú cestu i okná, a vyzdobte ich vo sviatočnom duchu.       
 2.  
 3.             2      Zlaďte vonkajšie vianočné osvetlenie s hudbou! Môžete ich nastaviť tak, aby blikala podľa rytmu, alebo si dokonca zostaviť celú vianočnú kompiláciu. Len si radšej vopred zistite, či vo vašej obci neplatí po určitej hodine nočný kľud, ktorý nesmie byť rušený.       
 4.  
             

Tipy .

                  

Varovanie .

             
Dovolenka a Tradícia populárne:
Ako osláviť Medzinárodný deň žien.

Ako urobiť vaječný likér.

Ako zistiť niečí dátum narodenia.

Ako si vyrobiť masku.

Ako maľovať na tekvicu.

Ako zabaliť darček.

Ako zabaliť darček.

Ako maľovať na tekvicu.

Ako navrhnúť a vyrobiť svadobné oznámenia.

Ako zistiť niečí dátum narodenia.

Ako maľovať na tekvicu.

Ako ozdobiť vianočný stromček.

Ako sa stať upírom.

Ako zdobiť dom na Vianoce.

Ako sa stať upírom.

Ako ozdobiť vianočný stromček.

Ako usporiadať kolaudačné večierok.

Ako zdobiť dom na Vianoce.

Ako sláviť Halloween.