Home \ Filozofia a Náboženstvo
 

Ako získať telekinetické schopnosti.

 

Telekinéza sa po dlhé roky stretávala s odmietaním a pohŕdaním skeptikov. Ľudia týmto veciam neveria, pretože je ešte nikdy na vlastné oči nevideli. Hoci neexistujú vedecké dôkazy, že telekinéza skutočne funguje, mnoho ľudí tomu stále verí. Ak máte otvorenú myseľ, tento článok je práve pre vás.

              

Postup .

    

  Časť 1      Dostaňte sa do tranzu  .

    
   
 1.            1      Zapracujte na svojich vizualizačných schopnostiach. Jedným z mnohých telekinetických cvičenia je vizualizácia - buď sama seba, alebo predmetov vo vašom okolí. Tieto cvičenia neprinesú výsledky, ak ich nebudete vykonávať správne a často, takže sa do toho hneď pustite. Ako pri meditácii výsledky uvidíte vo svojej mysli a budete sa musieť pokúsiť ich preniesť aj do skutočného života.  
    
  • Začnite si predstavovať malé predmety. Myslite na každý detail, pocit, vôňu, farebné nuansy alebo chuť. Vypracujte sa až k predstavovaní si celých scenérií, ktorých ste sami súčasťou.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Meditujte. Každý, kto niečo vie o telekinézu vám povie, že meditácia je kľúčom k rozvinutiu nadprirodzených schopností. Ak chcete svoju energiu vlievať do predmetov okolo vás, budete musieť mať úplne čistú hlavu. Žiadne myšlienky vám v tom nemôžu brániť a rozptyľovať vás od toho, čoho sa snažíte dosiahnuť. Meditácia vám túto schopnosť pomôže rýchlo rozvinúť.  
    
  • V dnešnej dobe je takmer cnosťou vedieť robiť viac vecí naraz, naše životy sú preplnené povinnosťami a vecami, ktoré musíme urobiť, že sedíme zároveň na toľkých stoličkách, že nie je možné, aby sme robili veci správne. Meditácia vám umožní utiecť z tohto moderného sveta a zamerať sa na rozvoj svojich duševných schopností.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Otvorte svoju myseľ. Rovnako ako napríklad u hypnózy platí, že keď nebudete telekinézu veriť, nedosiahnete výsledkov. Ak máte pocit, že to nedokážete, skutočne to nedokážete. Ignorujte teda všetky sýčkaře, ignorujte celú vedu a dajte do toho všetko. Je možné, že sa nič nestane, ale rozhodne stojí za to to skúsiť.  
    
  • Tu nie je priestor pre pochybnosti. Nemôžete pochybovať sami o sebe a myslieť si, že to nezvládnete. Pozitívne myšlienky priťahujú ďalšie pozitívne myšlienky a negatívne myšlienky fungujú rovnako. Jedna negatívne myšlienky môže privolať tisíce ďalších negatívnych myšlienok a urobiť z vás skeptika. Verte tomu, že dokážete všetko.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Majte trpezlivosť. Čo sa týka štúdia telekinéza, pripravte sa na to, že to bude trvať dlhé roky. Nie týždne, ani mesiace, ale roky. Budete musieť trénovať stovky, možno aj tisíce hodín, než nájdete tú správnu zmes energie. Nemožno povedať, kedy ju nájdete - budete to musieť stále skúšať.  
    
  • Odmenou za vaše úsilie vám nebude vôbec nič, kým sa to nepodarí. Na rozdiel od hry na gitaru alebo trebárs chudnutie nejde o niečo, u čoho by ste mohli zaznamenávať postupné pokroky. Budete musieť denne trénovať a denne končiť s neúspechom, kým sa vám to nakoniec nepodarí. Ide len o to mať dosť motivácie a usilovnosť a nevzdávať sa.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Uvoľnite sa. Ak meditujete, určite to pre vás nebude problém. Dokážete si predstaviť, ako navádzate svoju energiu a riadite svoje myšlienky, keď myslíte na prácu, na svoj vzťah alebo na to, čo ste sa dnes dozvedeli v škole? Iste nie, to je totiž nemožné. Musíte sa teda uvoľniť, na všetko zabudnúť a prežívať len prítomný okamih. Vaša myseľ nesmie blúdiť všade možne.  
    
  • Jóga je ďalším spôsobom, ako sa zbaviť stresu každodenného života. Okrem jogy a meditácie (a samozrejme cvičenie) si každý deň urobte aspoň 10 minút sami na seba. Keď budete mať chvíľku en pre seba, bude pre vás jednoduchšie zvládať zvyšok dňa.  
  •  
         
 10.  
 11.             6      Zbavte sa myšlienky, že systém (predmet) a manipulátor (vy) sú dve rozdielne veci a uvedomte si, že oboje obsahuje rovnakú energiu. Táto myšlienka tvorí základ telekinéza - vy a predmet ste jedno. Musíte sa zbaviť pocitu, že to tak nie je. Iste viete, že všetka hmota vo vesmíre bola stvorená z hviezd, teda z hviezdneho prachu. Presne to sme aj my. Môžete pohnúť lyžicou, ktorá je pred vami, pretože lyžice je len predĺžením vašej energie.                  
 12.  
             

  Časť 2      Trénujte  .

    
   
 1.      1      Začnite roztáčaním psi wheel. Výzva je snažiť sa čisto len o to, roztočiť psi wheel. Položte nad neho pohárik alebo zaváranie, aby ho nemohol roztáčať vietor.       
 2.  
 3.             2      Sústreďte sa na nejaký malý predmet a na nič iné. Telekinéza znamená pohyb predmety okolo vás silou vôle. Ak chcete svoju energiu preniesť na nejaký predmet, budete sa na neho musieť naozaj silno sústrediť. Je jednoduchšie začať s ľahšími predmetmi, napríklad so zápalkou alebo malú ceruzkou. Čím ďalej sú od seba molekuly tohto predmetu, tým ľahšie s ním pohnete. Môžete si to neskôr vyskúšať aj na väčších veciach.  
    
  • Snažte sa trénovať každý deň dvakrát po pol hodine. Predstavujte si, ako sa predmet pohne, ako sa prevalí, alebo sa odtiahne či odtlačí. Hýbe sa celý predmet, alebo len niektorá z jeho častí? Snažte sa predstavovať si to čo najkonkrétnejšie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Naučte sa robiť psi-gule. Psy-guľa je guľa energie, ktorú cítite, môžete s ňou manipulovať a po čase s ňou môžete vykonávať aj zložité úkony. Podržte si ruky pred bruchom a snažte sa pocítiť energiu svojho jadra. Držte ruky tak, ako keby ste v nich držali balón. Ako veľká vaše gule je? Vyžaruje z nej energia? Akú má farbu? Až ju budete mať pred sebou jasne a čisto, pohybujte s ňou a meňte jej tvar a veľkosť.  
    
  • Po nejakej dobe budete môcť pomocou tejto gule prenášať energiu na rôzne predmety. Tak ako balón dokáže zhodiť vázu s kvetmi, vaša psi-gule dokáže vliať vašu energiu do rôznych predmetov a ovplyvňovať ich podobným spôsobom.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pracujte s ohňom. Okrem práce s malými predmetmi pracujte aj s ohňom. Zapáľte si sviečku a sledujte ako horí. Vyčistite si myseľ a nechajte v nej horieť plameň. Sledujte, ako sa třepotá a pohybuje. Zamerajte sa na neho silou energie a pohybujte s ním doprava, doľava, naťahujte ho, skracujte ho, posilňujte ho a zeslabujte ho a jednoducho z neho urobte svoj vlastný plameň. Iste sa vám čoskoro podarí ho roztancovať podľa svojich predstáv.  
    
  • S ohňom sa manipuluje ľahšie. Ide totiž o gule energie a nie o ťažké predmety, ktoré manipuláciu vzdorujú. Toto cvičenie používajte keď budete unavení a budete sa chcieť niečím povzbudiť.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Striedajte cvičenie. Pretože venujete tréningu hodinu denne, často striedajte cvičenia, ktorá vykonávate - nikdy neviete, ktoré metódy zaberú a ktoré nie, kým je nevyskúšate všetky. Tu je niekoľko tipov:  
    
  • Skúste klasickú techniku ​​ohýbanie lyžice. Nepoužívajte k tomu starožitné príbory svoje babičky! Podržte si lyžicu pred tvárou horizontálne oboma rukami smerom nahor. Zamerajte sa na guľu energie a vnímajte, ako sa rozpaľuje a septembra stále jasnejšie. Posuňte túto guľu svojimi rukami až k prstom, kde sa nakoniec vyleje do lyžice a ohne ju, ako by bola z masla. Toto cvičenie robte vo chvíli, kedy bude vaše gule energie najhorúcejšie.
  •  
  • Vezmite si nejaký predmet, ktorý sa bude kotúľať. Ľahko do neho výsledkov Klikni a sledujte, ako sa kotúľa po stole. Každý deň do neho šťouchejte menej a menej a zároveň sa snažte udržať ho v pohybe.  
  •  
  • Pracujte s kompasom. Pretože sa strelka kompasu môže ľahko pohybovať, niektorí ľudia tvrdia, že sa s ním pracuje jednoducho. Môžete sa na strelku zamerať s otvorenými, alebo so zavretými očami a pohybovať nad ňou rukou v smere, v ktorom ju chcete rozpohybovať. Ak budete mať zatvorené oči, budete potrebovať ďalšiu osobu, ktorá sa bude pozerať, ako vám to ide.  
  •  
         
 10.  
 11.             6      Skúste astrálne projekciu. Iste poznáte príbehy mimotelové prežitkov. Hovorí sa im astrálne projekcie a ide o zážitok, pri ktorom vaša duša opustí telo a vydá sa na cestu do astrálnych rovín. Táto technika vyžaduje, aby ste boli v stave hlbokej hypnózy a vstúpili do stavu "vibrácie". Potom je nutné zamerať sa na svoju myseľ a dokázať svoju dušu "pretlačiť" von do sveta okolo vás.  
    
  • Táto technika je veľmi, veľmi ťažká. Ak sa nechcete nechať odradiť, začnite zvoľna. Snažte sa pohnúť rukou alebo nohou a pocítiť akýsi "mimo-Končatinové" zážitok. Až potom skúšajte postúpiť k celému telu a uvoľniť duši priechod von. Nemusíte sa ničoho báť, vaša duša sa vám do tela nakoniec vráti.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Až budete duševne aj fyzicky unavení, prestaňte. Nepokračujte v cvičení, kým zase nenačerpáte energiu. Bolo by to ako keby ste šli na ťažkú ​​skúšku po iba dvoch hodinách spánku a 15 Red Bullu a človek za vami by hlasno žuval žuvačku. Inými slovami - rozhodne by vám to nešlo. Keď si oddýchnete, dosiahnete potom oveľa lepšie výsledky!        
 14.  
             

  Časť 3      Ako to celé funguje  .

    
   
 1.             1      Naučte sa, v čom je telekinéza prospešná a ako to, že je niečo také možné. Energiu môžeme definovať ako "kapacitu pre prácu," čo je zmena stavu alebo pohyb hmoty. Energia neustále prúdi naším telom - ide o tú istú energiu, ktorú dýchame a ktorá riadi naše pohyby. Získavame ju z jedla, meriame ju v kalóriách a ide o tzv. Chemickú energiu. Vo svalových bunkách sa k mechanickej práci spotrebuje len asi 40% energie. Potenciálna chemická energia produkovaná bunkovým metabolizmom je premieňaná na kinetickú energiu svalov. Okrem fyzickej a kinetickej energie môžeme predmety pohnúť tiež vďaka chemickej energiu, ktorá je uložená v našom tele. Hoci túto energiu nemôžeme voľným okom uvidieť, skutočne v nás je.  
    
  • Prvý zákon termodynamiky hovorí, že energiu nie je možné vytvoriť ani zničiť, ale možno ju pretransformovať z jednej formy na druhú. Energia každého systému a jeho okolie je teda konštantná. Systém môže absorbovať energiu prostredia, alebo môže časť svojej energie do prostredia vložiť, ale celkový súčet celej energie zostáva vždy rovnaký.  
     
   • Telekinéza nie sú čiary a kúzla, ako si veľa ľudí myslí - ide len o prenos energie z tela (okolie) do predmetu mimo tela (systém).
   •  
    
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pozorujte energiu, ktorá vám prechádza telom. Pretože jadrom tejto myšlienky je to, že vy a predmet ste jedno a to isté, je dôležité, aby ste sa naučili pocítiť toto spojenie medzi vaším telom a okolím. Tu sú dve cvičenia, ktorá vám s tým pomôžu:  
    
  • Cvičenie 1: Zatnite všetky svaly na pažiach vrátane päsťou na 10 sekúnd. Po týchto desiatich sekundách všetky svaly uvoľnite a vnímajte pocit, ktorý v nich cítite. Možno ucítite pulzujúca teplo, alebo dokonca takmer elektrizujúca pocit. Tento pocit je energia. Vaším cieľom je naučiť sa ovládať svoju energiu bez nutnosti využiť nejaký taký spúšťač. Až to dosiahnete, budete schopní svoju energiu vyžarovať kontrolovane.  
  •  
  • Cvičenie 2: Nájdite si nejaké miesto, kde sa budete cítiť príjemne. Uvoľnite svoje telo tak, aby ste mohli sedieť alebo ležať úplne pokojne. Čím dlhšie budete trénovať ovplyvňovanie energie, ktorá vás prirodzene zahrieva a bráni vám umrznout, tým viac budete schopní ovládať energiu, ktorá vám zostane navyše. Nakoniec by ste mali byť schopní vysielať energiu skrz celé svoje telo a do každej jeho časti.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Veľmi presne si určite, ako chcete so systémom manipulovať. Rozhodnite sa, či ho chcete odtlačiť, odtiahnuť alebo roztočiť. Každá možnosť totiž vyžaduje iný prístup.  
    
  • odtiahnutie systému je jednoduché, pretože poznáte smer toku energie.
  •  
  • Levitácia je nesmierne zložitá, pretože je nutné znížiť zotrvačnosť systému, aby bol dostatočne ľahký na to, aby ho elektromagnetizmus okolia dokázal ovplyvniť.  
  •  
  • Zmeniť stav systému vyžaduje zmeniť celkové množstvo kinetickej energie systému (známe ako teplo). Množstvo tepelnej energie (kalórií) sa rovná 4.184 joulov, čo sa rovná množstvo tepla potrebného na zvýšenie teploty 1 g vody o 1 stupeň Celzia. Ďalšie bežné látky, ako napríklad kovy alebo sklo, majú oveľa nižšiu špecifické tepelné hodnoty. Iste už teda chápete, prečo pre myseľ nie je jednoduché zmeniť stav nejakého predmetu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zamerajte svoju energiu a smerujte ju k systému. Ako to urobíte je len na vás. Pri každom fungujú iné metódy, tak ako každý inak myslíme. Skúste najprv pocítiť systém a sledovať jeho váhu. Potom zistite, koľko energie budete potrebovať, aby ste s ním pohli. Potom sa snažte zladiť energiu, ktorú cítite vo svojom tele so systémom.  
    
  • Uvedomte si, že je potrebné neustály prúd energie, akonáhle začnete systém meniť, musíte do neho stále smerovať energiu, inak sa vráti späť do pôvodného stavu. To je prvá Newtonov zákon: čo sa nehýbe, nebude sa hýbať (ak na to nezačne pôsobiť sila a tou silou ste v tomto prípade vy).
  •  
         
 8.  
            

Varovanie .

                  

Veci, ktoré budete potrebovať .

              (3)      
Filozofia a Náboženstvo populárne:
Ako nájsť v živote šťastie.

Ako sa stať budhistickým mníchom.

Ako žiť jednoduchý a pokojný život.

Ako založiť vašu vlastnú krajinu.

Ako sa kajať.

Ako sa stať budhistickým mníchom.

Ako sa stať mníškou.

Ako vykonávať rituálne vykurovanie domu.

Ako si spomenúť na minulé životy.

Ako vykonávať rituálne vykurovanie domu.

Ako sa stať moslimom.

Ako získať telekinetické schopnosti.

Ako vykladať tarotové karty.

Ako interpretovať sny.

Ako sa stať médiom.

Ako sa stať mníškou.

Ako niekoho zhypnotizovať.

Ako sa stať budhistickým mníchom.

Ako otvoriť svoje čakry.

Ako sa stať pastafariánem.

Ako komunikovať s mŕtvymi.