Home \ Filozofia a Náboženstvo
 

Ako uhádnuť niečí astrologické znamenie.

 

Už niekedy niekto uhádol vaše astrologické znamenie? Je to úžasná schopnosť a vyžaduje veľa vedomostí a praxe. Aj keď nie každý verí, že sa toto dá, alebo že Zverokruh má nejaký zmysel, tu je niekoľko tipov pre tých, ktorí tomu veria. Majte ale na pamäti, že toto platí len pre slnečná znamenie. Pokiaľ hovoríme o ascendentný / Stúpajúci znameniach, bolo by to inak, pretože ascendentný znamenia reprezentujú to, ako sa nám niekto javí pred tým, než ho spoznáme. Taktiež sa tu nejedná o Mesačné znamenie, ktoré ovplyvňujú vnútornú osobnosť človeka, vnútorné emócie a reakcie na niektoré veci v ich živote, takže sa sústreďte na svoj konečný cieľ, keď sa snažíte určiť niečí astrologické znamenie.

              

Postup .

    

  Časť 1      Základy Astrológia  .

    
   
 1.            1      Naučte sa základy o astrologických osobnostných rysoch. Preštudujte rôzne vlastnosti, ktoré sa obvykle každému znamenie pripisujú. Jednoduchý spôsob ako si ich zapamätať, je spomenúť si na ľudí, ktoré v danom znamení poznáte. Myslite na to, ako sa im hodí alebo nehodí kategorizácie ich znamení. Čím viac bude ľudí, ktorých poznáte prirovnávať k popisu ich znamení, tým jednoduchšie bude vytvoriť a pamätať si predstavu toho, aké je každé znamenie.        
 2.  
 3.             2      Spoznajte vlastnosti Barana. Títo jednotlivci majú často veľmi silný konfrontačný hlas. Sú tvrdohlaví, egoistickí, sebavedome, silne nezávislí, extrémne súťaživý, milujúci slobodu, dobrodružní, zanietenie, odvážni, atletickí, impulzívna, ľahkomyseľní, dynamickí, silní, prehnane sebavedomí, hlasní, neohrabaní, unáhlená, cieľavedomí, výbušní, hrubí, sebeckí, impulzívny , podnikaví, riskujúcej a majú radi výzvy. Barani zvyknúť najskôr konať, až potom myslieť, a preto občas skončí zle.        
 4.  
 5.             3      Spoznajte vlastnosti Býka. Ľudia narodení v tomto znamení milujú pekné veci, a preto môžu niekedy pôsobiť dojmom, že sú extrémne materialistickí, alebo ako ľudia, ktorí si v živote užívajú lepšie veci. Niekedy im trochu trvá, než sa rozhojdajú, sú výborní v spravovaní peňazí, milujú prírodu (a radi sa venujú vonkajším aktivitám ako napríklad farmárčenie alebo záhradníčenie), sú veľmi praktickí a rozumní. Ľudia v znamení Býka nemajú moc radi zmenu.        
 6.  
 7.             4      Spoznajte vlastnosti Blížencov. Blíženci sú zvyčajne dobrí v argumentovanie, sú chytrí, prispôsobiví, koketná, hraví (I keď môžu niektorí pôsobiť urážlivo), sú šprýmař, nedôsledný, je ľahké ich potešiť, sú intelektuálne, zhovorčiví, bystrí, prelietaví, hľadajúci poznanie a premenlivé. Zvyčajne radi čítajú a píšu, majú radi rozumovej hry a sú výborní v multitaskingu.        
 8.  
 9.             5      Spoznajte vlastnosti Raka. Sú naozaj citliví (s nepredvídateľnými náladami), romantickí, milí, jemní, láskaví a ošetrujúce, materskí a domácki. Jednotlivci znamení Raka majú radi domáce jedlo a kvalitne strávený čas s rodinou. Sú sociálne konzervatívny a uzavrú sa, ak sa cíti ublížene alebo urazene.        
 10.  
 11.             6      Spoznajte vlastnosti Leva. Levy sú naozaj milujúci a citliví vodcami. Milujú deti, majú radi luxus a šperky, a majú nadštandardne dramatický prístup. Levi sa radi predvádzajú, sú egoistickí, dominantný, charizmatickí, veľmi nároční, chytrí, arogantný, okázalí, povýšenečtí, temperamentný, súťaživí, hlasní, lojálni, cieľavedomí a zvyčajne pokojní, ale môžu byť naozaj agresívne. Zvyčajne chcú byť centrom pozornosti a majú ohromné ​​množstvo vitality.        
 12.  
 13.             7      Spoznajte vlastnosti Panny. Títo jednotlivci sú zvyčajne považovaní za perfekcionistov, sú kritickí, orientovaní na detaily, vyberaví, praktickí, inteligentný, bystrí, s bystrým intelektom a pozorovacími schopnosťami, chytrí a prenikavý. Sú rozumovo naozaj šikovní a snažia sa žiť zdravým životným štýlom. Môžu byť odsudzujúce, tvrdohlaví, prirodzene hanbliví a organizovaní. Panny majú často radi poriadok a čistotu, a vedia, ako efektívne podložiť svoje tvrdenia v hádke.        
 14.  
 15.             8      Spoznajte vlastnosti Váh. Ľudia narodení v znamení Váh sú inteligentné, charizmatickí, koketná, vznešení, lojálni a diplomatickí. Majú radi rovnosť, spravodlivosť, krásu a krásne veci. Zvyčajne je ľudia považujú za prelietavé, slušné, vľúdne, s dobrými spôsobmi, idealistické, atraktívne a pokojné.        
 16.  
 17.             9      Spoznajte vlastnosti Škorpióna. Škorpióni sú tajnostkár, vášniví, sebavedomie, lojálni, atletickí, precitlivení, záhadní, prenikavý, bádaví, silní, zvodnené vrstvy, vynaliezaví, žiarliví, majú potrebu ovládať, sú vášniví, príťažliví, cieľavedomí, prispôsobiví a pomstychtiví. Obvykle sú vysoko nadaní vo všetkých oblastiach.        
 18.  
 19.             10      Spoznajte vlastnosti Strelca. Sú dobrodružní, nezávislí, priateľskí, zanietenie, veľkorysí, prehnane optimistickí, odvážni, inteligentný, charizmatickí, koketná, odbojné a hľadajúci slobodu. Strelci neznášajú obmedzenia. Sú zhovorčiví, zabávači od prírody, impulzívne, radi preháňa, sú prehnane zhovievaví, úprimní, riskujúcej s až detským úžasom. Ľudia v znamení Strelca vždy túžia po nových vedomostiach, oportúnne, sú to filantropi a filozofi.        
 20.  
 21.             11      Spoznajte vlastnosti Kozorožca. Kozorožci sú ambiciózne, odhodlaní, trpezliví, vyspelí, silní, cieľavedomí, záhadní, rezervovaní, odosobnělí, opatrní, výbušní a štedrí pracanti s párom prenikavých očí. Zvyčajne sú veľmi ambiciózne a užívajú si zodpovednosť. Sú naozaj disciplinovaní a rešpektujú autority. Sú zameranie na kariéru a obrovským zmyslom pre výdrž a trpezlivosť. Majú tvrdý zovňajšok, ktorý ich chráni pred tým, aby im niekto ublížil. Vnútri je ale záhadný Kozorožec šarmantný a vášnivý človek. Taktiež majú obdivuhodný zmysel pre humor.        
 22.  
 23.             12      Spoznajte vlastnosti Vodnára. Vodnári milujú pomáhať iným. Sú liberálne, demokratickí ľudomil, ktorí sú rozhľadňu a majú radi sociálnu rovnosť. Sú považovaní za reformátormi, ale môžu byť aj chladní a ľahostajní. Často sú excentrickí, chaotičtí, odbojné, nepredvídateľní, naozaj tvrdohlaví, originálne, jediní svojho druhu, priateľskí, s ostrým jazykom, idealističtí, vynaliezaví, rýchlo mení názory, a sú rozhodní.        
 24.  
 25.             13      Spoznajte vlastnosti Rýb. Sú vysoko kreatívny, chytrí, vášniví, citliví a priateľskí. Radi sa starajú o iné, ale často ich ľudia vnímajú ako urážlivé, vďaka ich premenlivým náladám. Typicky je charakterizujú prekrásne oči a úsmev.                  
 26.  
             

  Časť 2      Fyzické znaky znamení  .

    
   
 1.             1      Pozorne si všímajte ich vzhľad. Každé znamenie má určité fyzické znaky, ktoré sa mu všeobecne pripisujú. Pozorne si človeka prezrite a snažte sa zistiť, či na ne sedí niektorý z nasledujúcich odpisov. Čo ste si na ich vzhľade všimli prvý?       
 2.  
 3.             2      Spoznajte fyzické vlastnosti Barana. Tieto vlastnosti zahŕňajú vyššie položené a úzke kosti v tvári, široké čelo, ružové líca, silné a dobre stavané telo, priemernú výšku, tmavé alebo pieskovo sfarbené vlasy, silné obočie a taktiež zopár jasných a prenikavých očí, ktoré sú často blízko pri seba.        
 4.  
 5.             3      Spoznajte fyzické vlastnosti Býka. Ľudia v znamení býka sa zvyčajne zdajú byť nevinní, majú takmer detské oči, plné pery, malé / rovné zuby a husté vlasy. Zvyčajne majú nižšiu čelo, krk o niečo hrubší ako je obvyklé a príťažlivou tvár.        
 6.  
 7.             4      Spoznajte fyzickej znaky Blížencov. uličnícky úsmev, plné pery, priemerná výška a dobre stavaná brada sú štandardnými charakteristikami Blížencov. Zvyčajne majú vyššie položené lícne kosti a mladícky vzhľad. Väčšinou sú štíhli alebo dokonca krehko vyzerajúce, s ostrými rysmi, dlhými prstami, bezstarostnú chôdzou a jasnými trblietavými oči. Zvyčajne majú dobrý zmysel pre módu.        
 8.  
 9.             5      Spoznajte fyzické vlastnosti Raka. Raci majú oči ďaleko od seba a nevinné rysy tváre. Sú zvyčajne nižšia ako priemer, majú mäsité telo a kratšie nohy, zvyčajne majú hnedé vlasy, okrúhlu tvár a nápadné čelo. Ich oči sú zvyčajne malé, majú krátky hore smerujúce nos, krivé zuby a plné ústa. V podstate je ich horná časť tela neporovnateľne väčšia, než tá dolná, čo môže niekedy zapríčiniť, že sa ich telo bude zdať nešikovné alebo ťažké.        
 10.  
 11.             6      Spoznajte fyzické vlastnosti Leva. Levov sú známi svojimi očarujúcimi, hustými, na hrivu sa podobajúcimi vlasy, veľkými tmavými oči, hrdým a sebaistým výrazom (ktorý pripomína leva) a nápadným nosom. Zvyčajne majú nadpriemerne plné pery, sú vysokí so štíhlym pásom, elegantnými atletickými nohami, širokými ramenami a svalnatými telami.        
 12.  
 13.             7      Spoznajte fyzické vlastnosti Panny. Panny sú obvykle bledé, sa zdravo vyzerajúce kožou, guľatou hlavou a perfektne tvarovanými pery. Majú veľké a veľavravné oči s vrcholom na vonkajšej strane a výrazné symetricky uhladené rysy.        
 14.  
 15.             8      Spoznajte fyzické vlastnosti Váh. Váhy majú jamky na lícach, nose, kolenách alebo lakťoch, majú dobre tvarované pery, guľatou hlavou, malou tvárou, úzkym nosom a vo všeobecnosti majú uhladené a rovnovážnej rysy. Robia veľa grimás a často gestikulujú za chôdze a majú hlasný zvoniaci smiech.        
 16.  
 17.             9      Spoznajte fyzické vlastnosti Škorpióna. Majú naozaj príťažlivé rysy, intenzívny hypnotické prenikavé oči, žiariace pleť a vždy zpytující sa výraz.        
 18.  
 19.             10      Spoznajte fyzické vlastnosti Strelca. Ľudia v znamení strelca majú nevinné tváre, dobre tvarovanú bradu, obvykle s veľkou a dobre tvarovanou lebkou. Majú vysoké široké čelo, nákazlivý úsmev a vysokú dobre stavanú figúru so silnými nohami. Obvykle sú dobrými bežcami.        
 20.  
 21.             11      Spoznajte fyzické vlastnosti Kozorožca. Zvyčajne majú dobre vyrysovanú tvár, uprené oči lane a hnedé alebo tmavé vlasy. Ich ruky sú schopné a majú nápadné lícne kosti.        
 22.  
 23.             12      Spoznajte fyzické vlastnosti Vodnára. Kľúčové charakteristiky ľudí v znamení Vodnára zahŕňajú priateľský a otvorený výraz, veľké a guľaté oči a elegantne vyrysované rysy tváre. Vodnári majú tiež priemerné nosy a pery, ktoré sú uprostred plné, ale ku kútikom sa zužujú.        
 24.  
 25.             13      Spoznajte fyzické vlastnosti Rýb. Zvyčajne majú nevinné rysy, s jemným ženským výrazom. Ryby zvyknúť byť stredná až nízkej výšky s krátkymi končatinami. V neskoršom veku majú sklony ku korpulenci (obezite).        
 26.  
 27.             14      Naučte sa charakteristiky tváre. Ľudia narodení na jar zvyknúť mať atraktívny tvár (nie nutne peknú alebo krásnu, ale pozoruhodnou): Baran, Býk a Blíženci.       
 28.  
 29.             15      Spoznajte charakteristiku vlasov. Ľudia narodení v lete zvyknúť mať vynikajúce pleť a vlasy (vlasy nemusí byť rovné, proste len očarujúce): Rak, Lev a Panna.       
 30.  
 31.             16      Spoznajte charakteristiku pohybu. Ľudia narodení na jeseň zvyčajne majú prirodzené, príťažlivé gestá, vzhľad a pohyby: Váhy, Škorpión a Strelec.       
 32.  
 33.             17      Spoznajte charakteristiku tela. Ľudia narodení v zime majú zvyčajne silné atraktívne telo: Kozorožec, Vodnár a Ryby.       
 34.  
             

  Časť 3      Ďalšie astrologická zoskupenie  .

    
   
 1.             1      Naučte sa charakteristiky Ohnivých znamenie. Baran, Lev a Strelec: Títo ľudia sú fyzicky založenia a aktívne. Majú tendenciu byť hrubí a sebeckí, tvrdohlaví, sebaistí, talentovaní, charizmatickí, vo forme a zaujímať sa o športy. Slovom, sú to jednoducho "Činitelia".       
 2.  
 3.             2      Naučte sa charakteristiky krajinských znamenia. Býk, Panna, Kozorožec: Títo ľudia sú fyzicky založenia a pasívne. Sú perfekcionisti, tvrdo pracujúci a majú tendenciu byť introvertný. Sú sebavedomie, spoľahliví, dôslední a zaujímajú sa o mnohé veci. Slovom, sú to "Myslitelia".       
 4.  
 5.             3      Naučte sa charakteristiky Vzdušných znamenie. Blíženci, Váhy, Vodnár: Títo ľudia sú mentálne založenia a aktívne. Sú inteligentní, zaujímajú sa o poznanie, sú energetickí, očarujúce a vie to so slovami. Majú tendenciu rýchlo meniť názory, sú výrečné a optimistickí. Slovom, sú to "táraj".       
 6.  
 7.             4      Naučte sa charakteristiky Vodných znamenie. Rak, Škorpión, Ryby: Títo ľudia sú mentálne založenia a pasívne. Sú atraktívne, citliví a kreatívne. Sú schopní silných myšlienok a akcií. Sú vášniví a zvodnené vrstvy. Slovom, sú to "Citlivky".       
 8.  
 9.             5      Pochopte astrologickým feminity / maskulinitu. Nemá to moc čo do činenia s tým, či je niekto zženštilý alebo "macho". V skutočnosti muži s astrologickým feminity si to často kompenzujú "macho" správaním (cvičí, tvrdia že sú promiskuitný) a ženy s astrologickým maskulinitu si to často kompenzujú prehnanú zženštilosti (nosia rozkošné oblečenie a make-up, tvrdia, že sú veľmi emotívne). 
    
  • Astrologicky maskulínny vlastnosti: Nezávislosť, časté randenia, hrubosť a sebeckosť, časté cestovanie, záľuba v dobíjaní partnera, živosť, aktívnosť, tvrdohlavosť, výrečnosť, sebaistota, slobodomyseľnosť, zvodnosť a koketnosť.
  •  
  • Astrologicky feminínny vlastnosti: Záľuba v dlhodobých vzťahoch, v trávenie času doma, potreba viac spánku, a záľuba nechať sa radšej dobíjať, sú metodičtí, ohľaduplní, spoľahliví, láskaví, tvrdohlaví, slušní, hanbliví a prudérnej.
  •  
  • Tu je približný zoznam astrologických znamení od nejmaskulinnějšího po najviac feminínny: Lev, Baran, Vodnár, Blíženci, Váhy, Kozorožec, Panna, Býk, Škorpión, Ryby, Rak.
  •  
         
 10.  
             

  Časť 4      Rozlišovanie znamení  .

    
   
 1.             1      Vyhľadávajte ľudí so silnou osobnosťou. Sú u svojich zvykov sebaistí? Ukazujú nejaké kvality, ktoré väčšina ľudí nemá? Poznáte danú osobu dobre? Ak áno, táto osoba môže byť dobrým objektom pre analýzu. Alebo na druhej strane, má daná osoba tendenciu sa správať rovnako ako všetci ostatní? Je tá osoba hanblivá? Je tichá?       
 2.  
 3.             2      Porovnajte ich s ľuďmi, ktorých poznáte. Premýšľajte o ľuďoch, ktoré veľmi dobre poznáte a porovnajte túto osobu s nimi. Zvážte mnohé črty osobnosti, vzhľad a aj to, ako reagujú na stres. Tieto informácie porovnajte s tým, čo viete o ľuďoch, ktoré veľmi dobre poznáte a to vám pomôže uhádnuť ich znamení.       
 4.  
 5.             3      Sledujte ich správanie. Hlavne je dôležité ich správanie sledovať, keď sú v nejakom konflikte, alebo keď pracujú v skupinách. Všetci sa učíme do určitej miery skrývať svoje pocity, keď sme na verejnosti. Ľudia zvyčajne vykazujú náznaky svojich astrologických vlastností vo vzťahoch a napätých situáciách.  
    
  • Napríklad u Barana je prvou reakciou na konflikt začať kričať alebo vyhrážať, Blíženec sa zo všetkého vyhovorí, Rak obvykle zareaguje emočným výbuchom, Býk zostane tichý v pozícii sily, a tak ďalej.
  •  
  • Fundamentálna (Baran, Rak, Váhy, Kozorožec): Títo ľudia väčšinou na konflikt reagujú odvážnym rozhodným inštinktívnym konaním v snahe tromfnúť tento útok. Je ľahké je motivovať k začatiu nejakej úlohy.
  •  
  • Pevné (Býk, Lev, Škorpión, Vodnár): Títo ľudia majú tendenciu svoju reakciu udržať v sebe a navonok sa tváriť, že pokus im ublížiť neuspel, s pasívne agresívnym správaním alebo tichom. Sústredí sa na dobré ukončenie vecí.
  •  
  • Meniace (Blíženci, Panna, Strelec, Ryby): Títo ľudia majú tendenciu byť naozaj zruční s konfliktami a vedia ako sa vyhnúť hádkam. Sú dobrí v motivácii iných.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Všimnite si tiež vek niekoho znamenie. Baran je považovaný za najmladší znamenie, zatiaľ čo Ryby to najstarší. Mladší znamenia majú často temperamentnejší povahy, sú viac sebeckí a horliví k učeniu, zatiaľ čo staršie znamenia sú múdrejší, súcitnejší a majú svoje zaužívané spôsoby. Odtiaľ pochádza pojem "stará duša".       
 8.  
 9.             5      Trénujte hádanie znamenie. Postavte svoj tip na vašom štúdiu astrológia. Priemerný hadači by mal uhádnuť zhruba v 1/12 prípadov, ale akékoľvek štúdium astrológie, aj keď malé, môže tento pomer vylepšiť. Pokračujte vo vašom štúdiu astrológia a čoskoro budete schopní znamenie odhadnúť s presnosťou v 1/11 - 1/10 prípadov.       
 10.  
 11.             6      Opýtajte sa ľudí na ich dátum narodenia a čas narodenia. Tohle overí vaše tipy a vylepší vaše schopnosti. Môžete si cez Google nájsť tabuľku so znameniami a dátumy narodenia.       
 12.  
             

Tipy .

                  

Varovanie .

               (22)      
Filozofia a Náboženstvo populárne:
Ako nájsť svoje duševné zviera.

Ako zakopať sv Jozefa.

Ako založiť vašu vlastnú krajinu.

Ako správne meditovať.

Ako byť čarodejníkom.

Ako upokojiť myseľ.

Ako zrušiť kúzla čiernej mágie.

Ako upokojiť myseľ.

Ako sa stať nasledovníkom Ježiša.

Ako nosiť hidžáb.

Ako nájsť svoje duševné zviera.

Ako interpretovať sny.

Ako mať sny, ktoré chcete.

Ako osláviť Čínsky Nový Rok.

Ako získať telekinetické schopnosti.

Ako interpretovať sny.

Ako sa stať nasledovníkom Ježiša.

Ako nosiť hidžáb.

Ako nájsť svoje duševné zviera.

Ako upokojiť myseľ.