Home \ Osobnej starostlivosti a Štýl
 

Ako nosiť tanga.

 

Na tanga si budete musieť nejakú dobu zvykať. Ak ale chcete začať nosiť zaujímavejšie a viac sexy spodnú bielizeň, skúste to s tangami. V tomto článku sa dozviete, ako na to.

              

Postup .

    

  Časť 1      Čo sú to tangá  .

    
   
 1.            1      Pozrite si rôzne typy táng. Ak tanga nenosíte, pravdepodobne sa nevyznáte v tom, aké druhy existujú. V podstate nájdete tri základné typy: tradičné tangá, g-string a brazílskej nohavičky.  
    
  • Tradičné tangá sú vpredu širšie ako vzadu a majú širšie pruh látky pri páse, ale vzadu majú len tenký pruh látky, ktorý máte pri nosení zarezala medzi zadkom.
  •  
  • Tangá g-string majú veľmi úzky pás, väčšinou len 1 alebo 2 centimetre. Tiež zadná časť týchto nohavičiek je veľmi úzka, takže jediná látka je v podstate len trojuholníček na prednej strane.
  •  
  • Brazílske nohavičky sú v podstate obyčajné nohavičky krížené s tradičnými tangami. Väčšinou zakrývajú horná časť zadku, ale nie spodná časť. Zvyšok nohavičiek môže vyzerať zakaždým inak, ale väčšinou majú silný pás a veľa látky vpredu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zvyknite si na to, aké to je nosiť tanga. Ženy, ktoré tangá nenosia, sa často pýtajú, či je to pohodlné. Predstava, že máte niečo medzi zadkom väčšine ľudom znie nepríjemne, ale väčšina žien, ktoré tangá nosia, sa zhodne na tom, že tangá sú naozaj pohodlná. Ide pravdepodobne o najpohodlnejšia druh nohavičiek, pretože nie sú z hrubé látky, ktorá by sa vám pod oblečením krčila.  
    
  • Na tanga si však nezvykne každý a niektorým ľuďom pripadajú nepohodlná.
  •  
  • Zo začiatku sa vám pravdepodobne pocit z nových táng páčiť nebude, ale nevzdávajte to. Po niekoľkých dňoch si na to zvyknete a uvidíte, že sú naozaj pohodlná.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Skúste si tanga z rôznych materiálov. Každé nohavičky sa vyrábajú inak. Tak ako obyčajné nohavičky môžu byť aj tangá vyrobené z rôznych látok, farieb a vzorov. Mali by ste začať pravdepodobne s bavlnenými tangami, ktorá sú nejprodyšnější. Môžete ale skúsiť aj čipku, hodváb, alebo satén. Čipkované nohavičky zabezpečí, že sa vám nebude nič rysovať pod šaty a nohavicami, pretože čipka je naťahovací. Satén a hodváb sú luxusnejšie látky, ktoré sa hodia pre dni, kedy chcete byť viac sexi, než normálne.  
    
  • Tangá g-string sa vám pravdepodobne budú najviac rysovať pod oblečením, pretože majú úzky pás.
  •  
  • Ak chcete nosiť čipkované tangá, uvedomte si, že sa vám ich textúra môže rysovať pod oblečením.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Ak sa chcete vyhnúť rýsujícím sa nohavičkám pod oblečením, vezmite si tangá. Väčšina žien nosí tangá v prípade, že si chcú vziať nejaké tesné oblečenie a nechcú, aby im pod ním bol vidieť lem nohavičiek. Problémom je ale to, že lem nohavičiek sa rysuje takmer u každého oblečenia. Tangá vás v takom prípade zachráni, pretože vďaka nim nebude nič vidieť.  
    
  • Ak ste na sebe tanga nikdy nemali, začnite s brazílskymi nohavičkami. Nebude v nich vidieť lem nohavičiek, ale nebudete ani trpieť pocitom, že máte medzi zadkom niečo navyše.
  •  
  • Tanga s vysokým pásom zabráni rysovanie nohavičiek na bokoch, čo sa hodí hlavne v prípade, že si chcete vziať tesné šaty.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Dajte si pozor, aby vám tangá nevykukovala nad pásom nohavíc. Sadnite si, predkloňte sa, čupnú si a snažte sa zistiť, či vám tangá nevyliezajú. Ak s tým máte problémy, mali by ste si radšej kúpiť iná tangá, nenosiť bedrové nohavice, vziať si opasok, alebo nosiť dlhá tričká. Pripravte sa na to, že si niekedy budete musieť nohavičky upraviť na verejnosti. Pri sadaní si siahnite na chrbát a presvedčte sa, že vám tangá nevyliezajú. Keď zistíte, že idú vidieť, zastrčte je nenápadne pod nohavice a stiahnite si tričko.                  
 10.  
             

  Časť 2      Bezpečné nosenie táng  .

    
   
 1.             1      Každý deň si tangá meňte. Jedným z problémov nosenia týchto nohavičiek je to, že spôsobujú rýchlejší množenie a šírenie baktérií, takže môžu zvyšovať riziko infekcií. Pretože sa tangá dotýkajú konečníka a vagíny, baktérie sa medzi témami dvoma miestami môžu prenášať. Pre väčšinu žien to nepredstavuje problém, ale ak trpíte kvasinkovými infekciami, mala by ste si tangá meniť čo najčastejšie.  
    
  • Kúpte si tanga o jednu veľkosti väčšie, aby pre vás bolo pohodlnejšie je nosiť a aby ste sa vyhla zbytočnému šíreniu baktérií.
  •  
  • Bavlnená tanga predchádzajú prenosu baktérií lepšie, než tangá z iných materiálov.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nenoste tanga každý deň. Z rovnakého dôvodu by ste nemali nosiť tangá úplne každý deň. Baktérie ľahko cestujú po látke, z ktorej sú nohavičky vyrobené, čo znamená, keď budete tangá nosiť každý deň, zvýšite riziko infekcie vagíny alebo močových ciest. Noste tangá iba keď ich budete potrebovať. Na noc, na cvičenie a v dňoch, keď nosíte normálne nohavice alebo džínsy, si berte obyčajné nohavičky.        
 4.  
 5.             3      Nenoste tanga v čase, keď ste chorá. Ak ste sa rozhodla nosiť tangá každý deň, nezbavujte sa všetkých ostatných nohavičiek. Keď budete chorá, budete mať hnačku atď., Nemala by ste nosiť tangá. Baktérie by sa vám v rozkroku množili a tiež by pre vás nebolo príjemné nosiť tesné spodné prádlo. Tangám by ste sa mali vyhýbať aj v čase menštruácie, pretože krv a výtok sa na tangách rýchlo šíri.  
    
  • Väčšina žien na to síce nemyslí, ale keď budete mať tangá a pretečie vám menštruačná krv, bude to hneď vidieť.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Utierajte sa správnym spôsobom. Ľudia neradi hovoria o tom, čo robia na toalete. Pokiaľ ale nosíte tangá, zvyšujete tým riziko bakteriálnej infekcie. Keď sa budete utierať zlým smerom, toto riziko bude ešte oveľa vyšší. Konečník si utierajte smerom dozadu, aby sa vám baktérie a špina nedostali k vagíne. Niektorí ľudia používajú vlhčený toaletný papier, ale nie je to nutné. Hlavne sa uistite, že ste sa utrela do čista. Keď nebudete čistá a budete na sebe mať tangá, pravdepodobne sa nebudete cítiť dobre.        
 8.  
             

Tipy .

                  

Varovanie .

      

           (1)      
Osobnej starostlivosti a Štýl populárne:
Ako analyzovať sám seba.

Ako si obliecť podprsenku.

Ako nájsť správnu veľkosť topánok.

Ako vyzerať štíhlejšie.

Ako byť priateľský.

Ako byť usilovný.

Ako predchádzať mastnej pleti.

Ako prestať klamať.

Ako aplikovať opaľovací krém.

Ako vymeniť batériu v hodinkách.

Ako sa správať ako princezná.

Ako pravidelne starať o vlasy pre mužov.

Ako zrýchliť rast fúzov.

Ako si udržať motiváciu.

Ako mať krásne bielu pleť.

Ako nosiť pančuchové nohavice.

Ako na prevenciu čiernych bodiek.

Ako si učesať cop.

Ako si prepichnúť ucho.

Ako si oholiť nohy.

Ako sa zbaviť tmavých kruhov pod očami.