Home \ Osobnej starostlivosti a Štýl
 

Ako prirodzene vybieliť zuby.

 

Takmer každý by si prial mať belšie zuby. Aj keď je dostupná celá rada riešenia, veľa ľudí nerozmýšľa nad prirodzenými metódami. Tu je niekoľko prírodných bieliacich metód, ktoré môžete vyskúšať.

               

Postup .

    

    1      Z vašej chladničky  .

    
   
 1.      1      Jedzte chrumkavé potraviny. Pomôžu odstrániť veľa cukrov a chemikálií, ktoré spôsobujú škvrny a zubné kazy. Hlavným zločincom sú lepkavé potraviny.  
    
  • Jablko denne lekára a zubára odoženie. Je známe, že obsahujú kyselinu jablčnú - čo je chemikálie v súčasnosti používaná v bieliacich produktoch ako rozpúšťač škvŕn.
  •  
  • Niektoré druhy zeleniny ako je uhorka, brokolica a mrkva sú tiež jednoduché prírodné bieliacich zubov. Pretože sú chrumkavé, podporujú slinenie a pomáhajú pri zmierňovaní škvŕn na zuboch.
  •  
         
 2.  
 3.      2      Po jedle si vyplachujte ústa vodou. Odstránenie zvyškov a usadenín jedlá z vašich zubov pomáha predchádzať škvrnám a kazenie. Je to obzvlášť dobrý nápad ak ste mimo domova a nemôžete si zuby dobre vyčistiť.        
 4.  
 5.      3      Vyskúšajte ovocia s bieliacimi vlastnosťami. Určité druhy ovocia majú schopnosť prirodzene bieliť zuby. Správajú sa ako úžasné a jednoduché bieliacich zubov. Vezmite napríklad jahody - obsahujú prirodzené bieliace činiteľa a sú jednou z populárnych babských rád na bielenie zubov.  
    
  • jahôd si potrite zuby alebo z nich vytvorte pastu. Je nevyhnutné vyčistiť si zuby zubnou pastou ihneď po potretie, pretože jahody obsahujú kyseliny a cukry, ktoré môžu byť pre vaše zuby škodlivé.
  •  
  • Jedzte viac hrozienok. Rovnako ako chrumkavá zelenina, hrozienka vyvolávajú vyššiu produkciu slín. Toto neustále umývanie zubov pomáha odplavovať zubný povlak a predchádzať jeho hromadeniu.
  •  
         
 6.  
 7.      4      Jedzte viac syra. Správne, správne, znie to trochu smiešne, ale nedávne štúdie hovoria, že zjedení trošky syra po jedle môže pomôcť predchádzať kazenie zubov a podporiť remineralizáciu zubnej skloviny.  
    
  • Mlieko a jogurt udržujú zuby žiarivé a bez kazov, pretože obsahujú minerály vápnik a fosfát, ktoré podporujú remineralizáciu zubnej skloviny.  
     
   • Môžete si myslieť, že silná zubná sklovina nemá čo robiť s belostným úsmevom, ale má. Je to najvrchnejšej vrstva vašich zubov, a preto to nie je len to, čo vidíte, ale aj ich ochrana. Keď sa sklovina poškvrní, ovplyvní to aj farbu vašich zubov. Doplňovaním vápnika a fosfátu, ktoré jej budujú, ju udržíte silnú a zdravú.
   •  
    
  •  
                   
 8.  
             

    2      Každodenné produkty  .

    
   
 1.      1      Čistite si zuby a používajte zubnú niť. Prevencia zafarbenie vašich zubov je jednoduchšie než odstraňovanie škvŕn, čo je dôvod, prečo tieto prirodzené bieliace techniky sú extrémne dôležité. Čistenie a používanie zubnej nite hrajú obrovskú (najväčší) úlohu v udržiavaní zubov čistých a bielych. Ak nebudete dodržiavať tieto návyky, dovolíte škvrnám a zubným kazom vkradnúť sa na vaše zuby, čo spôsobí ich zafarbenie.  
    
  • Používanie zubných nití je rovnako dôležité. Škvrny sú tiež medzi vašimi zubami! A navyše to podporuje tiež zdravie ďasien. Nezáleží na tom, ako biele máte zuby, ak sú vaše ďasná červené a nafúknuté.
  •  
         
 2.  
 3.      2      Využite jedlú sódu. Jedlá sóda je jeden z bieličov, ktorý zuby nielen bieli, ale aj čistí. Používala sa pre bielenie už celé stáročia, dokonca ešte pred vynálezom zubnej pasty.  
    
  • Všetko čo musíte urobiť je vziať trochu jedlej sódy a zmiešaním s vodou a štipkou soli pripraviť pastu.Čistěte si zuby ako zvyčajne asi minútu. Vypláchnite si dôkladne ústa, aby ste odstránili všetku jedlú sódu. Robte to nanajvýš dvakrát týždenne, zakaždým minútu - jedlá sóda je skôr abrazívne a môže narušiť vašej zubnú sklovinu.  
     
   • Ak sa rozhodnete použiť jedlú sódu, môžete jej tiež zmiešať s citrónovou šťavou.
   •  
    
  •  
         
 4.  
 5.      3      Použite peroxid vodíka. Je najznámejšia ako silné bieliace činidlo. Je to chemická látka sa zložením H202 - neuveriteľne blízke vode. Táto užitočná a všestranná látka sa užíva ako antiseptikum, dezinfekcia, oxidačné činidlo a dokonca ako palivo pre rakety! A je to tiež prísada zubných pást, dezinfekciou a ústnych vôd.  
    
  • Vytvorte si roztok s rovnakými dielmi peroxidu vodíka a vody. Použite ako ústnu vodu. A nebojte sa: Americká zubné asociácie to vyhlásila ako bezpečný bielič zubov.
  •  
         
 6.  
 7.      4      Žuvajte žuvačky bez cukru s xylitolom. Xylitol je prírodné sladidlo, ktoré môže pomáhať predchádzať zubnému povlaku. Kým plak sa živí bežným cukrom, xylitol nemôže stráviť. Tiež to neutralizuje hladinu pH v ústach a zvyšuje produkciu slín.  
    
  • Ale majte na pamäti, že je to dvojsečná zbraň - hoci sliny môžu vyplachovať zvyšky jedla, môžu tiež skrz ústa niesť baktérie. To znamená, že je rovnako dôležité čistenie zubov dvakrát denne a malý príjem cukru.
  •  
         
 8.  
             

Varovanie .

             
Osobnej starostlivosti a Štýl populárne:
Ako použiť menštruačný tampón (pre dievčatá).

Ako sa bezchybne nalíčiť.

Ako si vyrobiť otrhané džínsy.

Ako byť ako Batman.

Ako prejsť od chemicky narovnaných vlasov k prirodzeným.

Ako si vytvarovať obočie.

Ako aplikovať opaľovací krém.

Ako si nechať narásť dlhé vlasy (pre černošky).

Ako sa zbaviť mužských pŕs.

Ako si vyrobiť olejovú masku na vlasy.

Ako si vytvoriť dready.

Ako sa vyhnúť podráždeniu pokožky po holení.

Ako v ruke vyprať šiltovku.

Ako naparovať pleť.

Ako nosiť fascinátor.

Ako vyliečiť popraskanú kožu.

Ako si zafarbiť vlasy citrónovou šťavou.

Ako sa bezpečne opaľovať.

Ako sa obliekať, keď máte nadváhu.

Ako mať prirodzene červené pery.

Ako vyčistiť hrebene a kefy na vlasy.