Home \ Vzdelanie a Komunikácia
 

Ako poslať na Instagramu priamu správu.

 

Najnovšia verzia aplikácie Instagram ponúka novú funkciu, vďaka ktorej môžete posielať priateľom a známym, ktorí Instagram používajú, priame správy. To znamená, že Instagram Direct (ako sa tejto vychytávke hovorí) umožňuje posielať fotky a videá jednotlivým osobám, nie všetkým sledujúcim.

              

Postup .

    

    1      Ako priamu správu poslať  .

    
   
 1.            1      Spustite Instagram a prihláste sa. Na displeji svojho zariadenia kliknite na ikonu Instagramu. Prihláste sa platným užívateľským menom a heslom a prejdite na úvodnú stránku. 
    
  • Ak ešte Instagram nemáte, môžete si ho jednoducho stiahnuť z App Store alebo Obchodu Play.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Kúpte fotku alebo video a pošlite je priamou správou. tapni na tlačidlo foťáku v dolnej časti Instagram obrazovky. Aktivuje sa foťák. Kúpte fotku alebo video, ktoré chcete zdieľať. 
    
  • Nemusíte kupovať úplne novú fotku. Pokojne postačí už nejaká už skôr uložená, ktorú chcete zdieľať s priateľmi. Ak chcete vybrať fotku zo svojho zariadenia, kliknite na tlačidlo foťáku a fotky alebo videá na zdieľanie môžete vyberať z otvoreného náhľadu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zvoľte filter. Vyberte si nejaký z ponúkaných filtrov. Môžete použiť rozostrenie, vylepšenia či narovnanie. Po dokončení úprav kliknite na "Ďalej".       
 6.  
 7.             4      Napíšte popisok. Ak chcete do priame správy vložiť nejaký text, rozhodne ho napíšte do popisku. Nájdete ho v hornej časti displeja. Spoznáte ho podľa prednastaveného textu "Napíšte popisok..." hneď vedľa náhľadu fotky.       
 8.  
 9.             5      tapni na záložku "Direct". Tým sa dostanete do prostredia, kde vyberiete príjemcu priame správy. Môžete ho vybrať z navrhnutého zoznamu kontaktov alebo môžete meno používateľa, s ktorým chcete fotku zdieľať, napísať. Priamu správu môžete poslať aj viac užívateľom súčasne.       
 10.  
 11.             6      tapni na zelené tlačidlo "Poslať". Keď máte príjemcu vybrané, kliknite na tlačidlo "Poslať # ". Zobrazí sa počet príjemcov, ktoré ste vybrali. 
    
  • Po odoslaní fotky kamarátovi alebo skupine priateľov nájdete svoj príspevok v sekcii Instagram Direct.
  •  
  • Váš príspevok uvidí iba priatelia, ktoré ste vybrali v záložke Direct.
  •  
  • Tiež uvidíte, kto a kedy si vašu fotku či video zobrazil, kto a kedy ju olajkoval, alebo kto z príjemcov ju okomentoval.
  •  
                   
 12.  
             

    2      Ako priamu správu od niekoho prijať  .

    
   
 1.             1      Kliknite na ikonku Doručené. Kedykoľvek prechádzate Instagram a dostanete priamu správu, upozorní vás na to ikonka doručených správ v pravom hornom rohu. Poklepaním na ňu zobrazíte zoznam priamych správ, ktoré ste dostali od ostatných.       
 2.  
 3.             2      Prečítajte si novú správu. Nová správa bude v zozname prijatých zvýraznená svetlo modrou farbou. Kliknutím na ňu ju otvoríte. 
    
  • Ak vám priamu správu pošle niekto, koho nesledujete, objaví sa v požiadavkách a vy sa rozhodnete, či si ju chcete zobraziť alebo nie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Odpovedzte na správu. Ak chcete na správu odpovedať, použite tlačidlo "Odpovedať" v pravom hornom rohu displeja.       
 6.  
        
Vzdelanie a Komunikácia populárne:
Ako správne používať interpunkciu v anglickom jazyku.

Ako sa prihlásiť na univerzitu.

Ako rýchlo prísť o hlas.

Ako poďakovať v taliančine.

Ako vytvárať študijné príručky.

Ako získať 1000 followers na Instagramu.

Ako sa vyhnúť plagiátorstvu.

Ako napísať súhrn obchodného dokumentu.

Ako prevádzať medzi Kelvinov, stupňami Celzia a stupňami Fahrenheita.

Ako podať výpoveď.

Ako nájsť priateľov na Facebooku.

Ako prestať s Facebookom.

Ako sa francúzsky rozlúčiť.

Ako zvládať svoj čas.

Ako sa zbaviť nevyžiadanej pošty.

Ako napísať čitateľský denník.

Ako španielsky popriať dobré ráno.

Ako vypočítať joulov.

Ako napísať návrh.

Ako napísať návrh.

Ako vypočítať objem kocky.