Home \ Záľuby a Remeslá
 

Ako vyhrať v lotérii.

 

Kúpiť si lotériová žreb je jednoduché, ale pretože lotérie vyplácajú svojim víťazom väčšinou len polovicu svojich vlastných zárobkov, šanca vyhrať je menšia ako 50%. Jedna žena z Texasu vyhrala dohromady milión dolárov, keď si štyrikrát stavila. Ako teda môžete zvýšiť svoje šance na výhru? Bohužiaľ neexistuje žiadny zaručený spôsob, ako vyhrať, ale tento článok vám pomôže správne analyzovať možnosti a nakupovať žreby s rozmyslom.

              

Postup .

    

    1      vyhrávania pomocou stieracích žrebov  .

    
   
 1.      1      Pred niekoľkými rokmi jeden štatistík objavil medzierku vo výrobe stieracích žrebov, ktorá vám môže pomôcť zdvojnásobiť vaše šance na výhru. Stieracie žreby sa vlastne riadi predpokladom "náhodnosti", ale nemožno ich vyrábať úplne náhodne, pretože lotérie musí mať prehľad o tom, koľko výherných žrebov je v daný moment v obehu.       
 2.  
 3.      2      Kupujte si správne losy. Niektoré stieracie žreby sú označené kódom, ktorý sa môžete naučiť rozpoznať. Nájdite si žreby, v ktorých musíte nájsť tri rovnaké symboly v rade. Tieto žreby sú zvonku hornej fólie označené zdanlivo náhodnými číslami, ktoré musíte zotrieť, aby ste sa dostali k výhre, ktorá je pod fóliou. Ak v žrebu nájdete tri rovnaké symboly, vyhrávate.  
    
  • Tieto losy môžete dešifrovať pomocou metódy Singleton. Väčšinou ide tiež o najlacnejší stieracie žreby, ktoré ponúkajú najnižšie výhry, takže si ich môžete kúpiť niekoľko a vyskúšať si túto metódu.  
  •  
         
 4.  
 5.      3      Zapíšte si náhodné čísla na fóliu, ktorá sa opakujú nad stieracou plochou. Prezrite si čísla, ktoré označujú hraciu plochu a u každého si spočítajte, koľko sa ich na žrebe opakuje. Všímajte si jednotlivých čísel, ktoré sa na celom žrebu objavujú iba raz.  
    
  • Ak sa číslice na fóliu opakujú, los nebude výherné. Mali by ste teda hľadať číslice, ktoré sa opakujú iba raz.
  •  
         
 6.  
 7.      4      Označte si tieto čísla. Na zvláštny list papiera si prekreslite svoj žreb a na miesta čísel, ktoré sa objavujú len raz, si napíšte náhodnú číslicu. Keď nájdete skupinu jednotlivých čísel nad stieracie plochou, budete mať 60-90% šancu na výherný žreb.        
 8.  
 9.      5      Hľadajte skupinky. Záleží na pravidlách hry, ktorú s losy hráte. Niekedy budete musieť nad stieracie plochou nájsť trojice rovnakých čísel, alebo tri čísla za sebou. Väčšina losov, ktoré obsahujú nejakú z týchto abnormalít, sú výherné žreby.  
    
  • 60% možno neznie moc dobre, ale priemerný stierací žreb má 30% šancu na výhru, takže tým minimálne zdvojnásobíte svoje šance. Keď budete mať k dispozícii veľké množstvo losov, môžete si tým prísť na veľké peniaze.
  •  
         
 10.  
 11.      6      Zapracujte na tejto technike. Experimentujte s rôznymi stieracími losy a skúšajte si nájsť opakujúce sa čísla. Všetky losy fungujú na rovnakom princípe a možno nájdete nejakú anomáliu, ktorú budete môcť využiť. Nakúpte si lacné losy a preštudujte si ich.                  
 12.  
             

    2      Ako vyhrať v Športke  .

    
   
 1.      1      Nájdite si očakávanú hodnotu. Tento krok sa hodí pre každú lotérii, ktorú chcete hrať. Očakávaná hodnota je pravdepodobnosť každého výsledku za predpokladu, že každý výsledok má rovnakú pravdepodobnosť. Tu vám očakávaná hodnota vypočíta cenu žrebu, ak je hra nastavená spravodlivo tak, aby výnos z nevýherných losov pokryl vyplatenie víťazného žrebu.  
    
  • Inými slovami, ide o predpoklad, že Sportka funguje ako turnaj vo futbale: päť ľudí zaplatí po pädesiatkorune a víťaz dostane cenu 250Kč.
  •  
         
 2.  
 3.      2      Určite si pravdepodobnosť každej možnej "výhry". To závisí na konkrétnom čísle, na ktoré ste si vsadili. Ak stavíte na kombináciu šiestich čísiel, máte deväť možností pre každú pozíciu a šesť rôznych číselných pozícií. Pretože má každý výsledok rovnakú pravdepodobnosť výhry, budete si musieť vypočítať permutácie. Pravdepodobnosti môžu byť tiež uvedené v pravidlách hry.        
 4.  
 5.      3      Vynásobte si pravdepodobnosť vyplatením danej výhry. Pravdepodobnosť bude veľmi malé číslo, ktoré spočítate na získanie očakávané hodnoty. Vyjde vám záporné číslo. Všeobecne za každých 50Kč investovaných do žrebu môžete očakávať návratnosť zhruba 20Kč.  
    
  • Kúpte si lístky, ktoré zvyšujú očakávanú hodnotu. Konkrétne má väčšiu šancu na výhru každý žreb v akcii, ktorá pripočíta k výhre ďalšej percenta. 
  •  
  • Pre príklad uvádzame akciu lotérie z Missouri. Bežne má hráč šancu 1: 1000 na výhru 600 dolárov, takže žreb za 1 dolár má vlastne cenu iba 60 centov. Akcia zahŕňala náhodné ťahanie druhej výherné kombinácie v jeden deň z týždňa. Pôvodne sa pri ťahaní ťahalo šesť bielych loptičiek a jeden oranžový loptičku, ale vo vybraný deň v týždni sa všetkých šesť loptičiek odstránilo a v ťažení zostal iba oranžový loptičku, čo znamenalo druhé ťaženie. Tým sa zdvojnásobila hodnota každého žrebu a očakávaná výhernosť sa zmenila zo 40% straty na 20% výhru.
  •  
         
 6.  
 7.      4      Hľadajte odstupňované jackpoty. Vyššie jackpoty zvyšujú výhry a tiež hodnotu žrebu. Hodnota vysokého rozplánovaný jackpotu je citlivá na presné pravidlá hry, takže im musíte dobre rozumieť.  
    
  • Uvedomte si dopady hazardu. V Českej republike hazardné zárobky podliehajú zdaneniu, ale prehry nie je možné odčítať z daní. Táto právna asymetria vám môže hranie narušiť. Akcia s dvojitým ťahaním, pri ktorej má hráč 20% výhodu pred zdanením je výhodná iba po zdanení a iba v prípade, že si hráč zakúpi stovky losov, ktoré sú nutné pre pokrytie značného zlomku z tisíc možných výsledkov.
  •  
         
 8.  
           (1)      
Záľuby a Remeslá populárne:
Ako urobiť základné oko.

Ako zostrojiť lavičku.

Ako zafarbiť kožu.

Ako vyrábať papier.

Ako si vyrobiť peňaženku z izolačnej lepiacej pásky.

Ako si vyrobiť draka.

Ako nažehliť záplatu.

Ako vyrobiť obálku.

Ako vyrobiť snehovú vločku z papiera.

Ako udržať kvety čerstvé.

Ako vylisovať kvety.

Ako na techniku ​​macramé.

Ako zmenšiť džínsy.

Ako si vyrobiť modelínu.

Ako vyrobiť bambuľu.

Ako vyrobiť papierovú peňaženku.

Ako zložiť origami balónik.

Ako vyrobiť lapač snov.

Ako vyrobiť dúhovú ružu.

Ako sa naučiť quiling.

Ako vyrobiť veterník z papiera.