Home \ Záľuby a Remeslá
 

Ako vyhrať v rulete.

 

Ruleta je jednou z najstarších hazardných hier, hrá sa už stovky rokov. Zdá sa síce, že je založená na obyčajné náhode, ale napriek tomu existujú stratégie a triky, pomocou ktorých môžete maximalizovať svoje výhry a minimalizovať straty. S tou správnou stratégiou je skutočne možné na rulete zarobiť.

              

Postup .

    

  Časť 1      Ako maximalizovať výhry  .

    
   
 1.      1      Než začnete vsádzať, nechajte ruletu niekoľkokrát pretočiť. Ak hráte v kasíne, tento krok vám pomôže zistiť, či je ruleta šikmá. Niektoré bicykle sa napríklad zastavujú pri nepárnych čísel častejšie, než iná. Dobre si tiež prezrite elektronickú tabuľu nad ruletou.  
    
  • Sledujte pracovníkov kasína, ak ruletou točí oni. Možno hrajú ruletu už tak dlho, že okolo otočí zakaždým rovnako silno, čo spôsobí, že v rulete padajú stále rovnaké čísla.
  •  
         
 2.  
 3.      2      Najprv si to vyskúšajte pri stole, ktorý je zdarma. Pomôže vám to naučiť sa hrať, zdvihnete si sebavedomie a zistíte, čo funguje a čo nie. Môžete si tiež pohovoriť s obsluhou rulety, zamyslieť sa nad tým, koľko budete chcieť staviť a sledovať stratégie ostatných hráčov.        
 4.  
 5.      3      Hrajte radšej európsku ruletu, nie tú americkú. Koleso americkej rulety má jeden slot naviac (00), čo mierne znižuje šancu na výhru. Ak si môžete vybrať, vyberte si teda európsku ruletu.  
    
  • Výhoda kasína u európskej rulety je 2.63%. U americkej verzie je to dvakrát toľko.
  •  
         
 6.  
 7.      4      Pri hraní rulety na internete si dávajte veľký pozor. Iste nechcete staviť svoje peniaze v podvodné hre. Uistite sa, že hráte na stránke s dobrou povesťou, ktorá je spojená s nejakým známym kasínom, a vždy zverejňuje výhercu. Po celom internete je toľko podvodných kasín, že sa rozhodne oplatí mať absolútnu istotu.  
    
  • Tiež si skontrolujte, že má kasíno generátor náhodných čísel. Existujú stránky, ktoré majú systém upravený tak, aby vás nevýhodu. Ak je možné si overiť, že má stránka generátor, urobte to.
  •  
                   
 8.  
             

  Časť 2      Ako minimalizovať straty  .

    
   
 1.      1      Určte si, koľko môžete staviť. Pokiaľ ide o ruletu a vlastne aj akúkoľvek inú hazardnú hru, mali by ste vsádzať len toľko, koľko si môžete dovoliť prehrať. U hazardných hier sa vám veci ľahko vymknú z ruky a pri rulete to platí dvojnásobne, pretože hra postupuje veľmi rýchlo.  
    
  • Až sa rozhodnete, koľko peňazí môžete staviť, držte sa tej sumy a odolajte pokušeniu staviť viac. Je jasné, že sa to ľahko povie, ale musíte mať silnú vôľu. Nepite pri hraní alkohol a napíšte si na papier obnos, ktorý smiete staviť. Môžete tiež požiadať nejakého kamaráta, aby na vás dohliadol.
  •  
         
 2.  
 3.      2      Jamila vyhráte, nechajte si výhru vyplatiť. Ak stavíte 1000Sk a vyhráte 1500Kč, mali by ste si svoju výhru (500Kč) nechať ihneď vyplatiť a odložiť si ju bokom. Ďalej hrajte opäť len s 1000Sk, ktoré ste stavili prvýkrát, aby ste mohli prísť maximálne o 500Kč. Čím častejšie si budete výhry nechávať vyplácať, tým väčšiu šancu na výhru budete mať.        
 4.  
 5.      3      Držte sa základných stávok. Pri sadení na čísla je síce výhra vyššia, ale keď sa budete držať stávok na farbu alebo nepárne / párne číslo, budete mať väčšiu šancu, že neprídete o všetky svoje peniaze. Návratnosť je síce len 1: 1, ale máte väčšiu šancu, že vám padne to, o čo sa snažíte.  
    
  • Výhoda kasína zostáva stále rovnaká, ale vaše šance na výhru sú niekde okolo 50% (kvôli nulami a dvojitým nula). Keď budete vsádzať na menej čísel, budete mať menšiu šancu na výhru, ale výhoda kasína na 00-0-1-2-3 (prvých päť) je najhoršou možnosťou zo všetkých (dohromady dáva 7.89%).
     
   • Nemali by ste teda za žiadnu cenu vsádzať na päť čísel.
   •  
    
  •  
  • Dve základné stávky tiež fungujú dobre. Napríklad červená a čierna - vďaka tomu budete mať väčšinu čísel pokrytých a niektoré dokonca aj dvakrát.
  •  
         
 6.  
             

  Časť 3      Stratégia stávkovanie  .

    
   
 1.      1      Zdvojujte stávku. Keď stavíte na farbu alebo na párne / nepárne čísla, vyskúšajte nasledovné stratégiu: zakaždým, keď prehráte, stavte na rovnakú farbu alebo číslo dvojitú stávku. Táto stratégia sa nazýva Martingale.  
    
  • Povedzme že napríklad stavíte 100Kč na červenú, ale padne vám čierna. Pri ďalšej stávke potom stavte 200Kč opäť na červenú, aby ste mohli svoje peniaze získať späť a ešte na tom zarobiť. Ak vám padne opäť čierna, stavte opäť na červenú a tentoraz 400Kč. Pokračujte tak dlho, kým vám nepadne vaša vsadená farba (čo sa nevyhnutne stane), aby ste vyhrali svoje prehraté peniaze späť a ešte zarobili nejaké navyše.
  •  
  • Začnite vsádzať minimálne množstvo, ktoré vám stôl umožnia. Nezabudnite na to, že niektoré stoly majú maximálnu stávku, takže je možné, že skôr než vyhráte, sa k nej budete musieť dopracovať.
  •  
  • Táto stratégia počíta s tým, že máte dosť peňazí na to, aby ste mohli zdvojovať všetky svoje stávky.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Skúste stratégiu Grand Martingale. Tento stávkový systém je rovnaký, ako stratégia Martingale, ale namiesto zdvojovanie stávok sa stávky zdvojnásobujú a ešte sa k nim pridáva ďalší jednotka. Jednotka je obnos, ktorý ste stavili prvýkrát.     
 4.  
 5.   3      Skúste stratégiu James Bond. Tento systém zahŕňa celkovú stávku 4000Kč, ktorá je rozložená nasledovne: 2800Kč na vysoké čísla (19-36), 1000Sk na šesť čísiel (13-18) a 200Kč na nulu. Tým zvýšite svoju šancu na výhru, pretože budete mať stávky rozložené na celom bicykli.  
    
  • Ak vám padne číslo medzi 19 a 36, ​​vyhráte 1600Kč. Ak vám padne číslo medzi 13 a 18, vyhráte 2000Sk a ak vám padne nula, vyhráte 3200Kč.
  •  
  • Prehráte iba ak vám padne číslo medzi 1 a 12. V takom prípade by ste mali použiť stratégiu Martingale určenú pre straty.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Pravidlo en prison. Táto stratégia sa hodí iba pre európsku ruletu. Ide o pravidlo, ktoré znížia výhodu kasína na 1.35% u rovnomerných stávok. Funguje nasledovne:  
    
  • Povedzme, že stavíte na čiernu. Pokiaľ loptička dopadne na nulu (musí skončiť na nule), kasíno vyhráva 200Kč a vy stávkujete znova. Pokiaľ loptička skončí na čiernej, dostanete svojich 200Kč späť. Nič nevyhráte, ale o nič tiež neprídete.
  •  
         
 8.  
 9.   5      Stratégia dvoch tretín. Počkajte si na pretočenie kolesa. Pokiaľ loptička skončí na 7, stavte do druhej tretiny kola (13-24) a do tretej tretiny kola (25-36). Vaše šance na výhru sú niekde okolo 66%, ale pretože ste si počkali, šanca na to, že padne číslo v prvej tretine kolesá, sú menšie. Keď prehráte, zdvojnásobte svoje stávky, pretože šanca, že loptička skončí trikrát za sebou v rovnakej tretine kolesá, sú mizivé.     
 10.  
            

Tipy .

                    
Záľuby a Remeslá populárne:
Ako maľovať na poháre.

Ako nafarbiť piesok.

Ako si vyrobiť prírodné mydlo.

Ako vyrábať umelé kvety.

Ako čistiť strieborné šperky.

Ako nakresliť srdce.

Ako vyrobiť luk a šípy.

Ako byť fotogenický.

Ako vystreliť gumičku.

Ako vyrobiť papierové srdce.

Ako spravit rozbitý zips.

Ako zmenšiť džínsy.

Ako vyrobiť tekuté mydlo.

Ako vylúštiť Sudoku.

Ako maľovať.

Ako namaľovať tvár.

Ako si ušiť sukňu.

Ako maľovať olejovými farbami.

Ako si vyrobiť rám obrazu.

Ako si postaviť pracovný stôl.

Ako nažehliť záplatu.