Home \ index
 

Ako vyčistiť pupok.

 

Pupok môže byť miesto, ktoré môže byť zložité vyčisti, obzvlášť ak na neho tak často zabúdame. Dobrá správa je že, okrem pravidelných kúpeľov alebo spŕch, netreba váš pupok príliš čistiť, obzvlášť preto, že obsahuje tím veľmi užitočných baktérií. Ale ak ste si práve nechali urobiť piercing do vášho pupka alebo ste tam poslednú dobu nenakoukli a myslíte, že by zniesol vyčistiť, tento článok vás povedie.

              

Postup .

    

    1      Čistenie vášho pupku  .

    
   
 1.            1      Pripravte si pomôcky. Samozrejme budete potrebovať vatovú tyčinku. Ale okrem toho, neexistuje konkrétne sada predmetov, ktoré ľudia používajú na čistenie ich pupka. Namiesto toho používajú Cello radov pomôcok. Experimentujte a zistite, čo funguje na vaše telo najlepšie. Môžete použiť: 
    
  • Vodu
  •  
  • Detský olej
  •  
  • Peroxid vodíka
  •  
  • Lieh
  •  
  • Iný druh astringent, ako je hamamelu
  •  
         
 2.  
 3.             2      Namočte jednu hlavičku vatové tyčinky do ktoréhokoľvek čistiaceho roztoku, ktorý chcete použiť, a začnite šťourat vo vašom pupku. Jemne si prepracujte cestu okolo pupku a buďte opatrní, aby ste nedrelo vnútro pupku príliš silno.       
 4.  
 5.             3      Vyhoďte starú tyčinku a, ak je váš pupok stále špinavý, opakujte postup. Mal by vám stačiť jeden alebo dva pokusy a budete hotoví. Keď budete hotoví, vezmite si čistú tyčinku a jemne odstráňte zvyšný čistiaci roztok ešte prítomný v pupku. Uistite sa, že z pupku dostanete čo najviac vody, detského oleja, kysličníka alebo liehu bude možné. 
    
  • Ak je váš pupok suchý, použite Neosporin a namažte ho okolo pupku. Použite pomalé krúživé pohyby a dostaňte sa až doprostred pupku, než odstránite všetok krém tyčinkou.
  •  
                   
 6.  
             

    2      Pravidelná starostlivosť o váš pupok  .

    
   
 1.             1      Ak sa staráte o piercing, pravidelne si ho vyberajte a namáčajte pupok slanou vodou. Je dobrý nápad piercing čas od času vynímať, ak ho máte. Keď je vybratie, namočte si pupok slanou vodou, čo vytvorí nehostinné prostredie pre zlé baktérie, ktoré spôsobujú infekcie.        
 2.  
 3.             2      Uistite sa, že si pupok po osprchovaní opatrne vysušíte. Príliš veľa vody a vlhkosti môže podporovať rast škodlivejších baktérií. Pamätajte, že je váš pupok rajom pre viac ako 1 500 druhov zdravých baktérií - nechcete, aby sa tieto zmiešali so zlými baktériami.       
 4.  
 5.             3      Pamätajte, že si nemusíte čistiť pupok pravidelne. Kým sa pravidelne kúpete a používate účinné miesto na váš pupok a jeho okolie, nemusíte sa o neho príliš starať. Váš pupok na rozdiel od vašich zubov, nevyžaduje neustálu starostlivosť. Váš pupok je ako brat, ktorý radšej zostáva celý deň vo svojej izbe a pripravuje si svoje vlastné jedlo.       
 6.  
             

Tipy .

                  

Varovanie .

                  

Veci, ktoré budete potrebovať .

      

                 
Index populárne:
Ako upliesť rybie vrkoč.

Ako sa cítiť sebaistejšie.

Ako urobiť oheň bez zápaliek a zapaľovače.

Ako extrahovať mätový olej z lístkov.

Ako prežiť prepadnutie ľadom.

Ako prijímať viac vitamínu C.

Ako sa vyhnúť artritíde.

Ako si vymáčknout pupienok.

Ako udusiť brokolicu bez napařovacího hrnca.

Ako vybrať batériu z LG G2.

Ako získať späť stratený hlas.

Ako sa nestarať o to, čo si myslia ostatní.

Ako sa zbaviť tmavých škvŕn na tvári.

Ako sa zbaviť rozšírených pórov.

Ako rozpoznať príznaky tuberkulózy.

Ako sa vyhnúť artritíde.

Ako upokojiť spálený jazyk.

Ako sa zbaviť pigmentových škvŕn.

Ako pribrať na váhe ako vegetarián.

Ako používať snapchat.

Ako spoznať príznaky žalúdočných vredov.