Home \ index
 

Ako niekoho romanticky objať.

 

Nie je objatí ako objatie. Niekedy sa váš partner či váš objekt túžby chce len tak objať, ale vy by ste radi svojím objatím dali najavo niečo viac. Ak sa chcete teda naučiť, ako niekoho objať romanticky, tak postupujte podľa nasledujúcich krokov.

              

Postup .

    

    1      Objatie spredu  .

    
   
 1.            1      Nastavte vaše paže tak, aby ste sa k sebe priblížili vašimi telami. Ak sa chcete objať romanticky, tak vaše hrude a brucha by sa mali dotýkať. Jedná sa o úžasne príjemnú pozíciu, ktorú zdôrazníte vašu blízkosť. 
    
  • Zvyčajne vyššia osoba objíme menšie osobu okolo pása, zatiaľ čo menšie osoba položí svoje paže okolo krku alebo ramenách vyššie osoby. Ak je medzi partnermi veľký výškový rozdiel, tak môže dôjsť aj k opaku: vyššej osoba položí svoje paže okolo ramien menšie osoby (a pritiahne si ju tak k svojej hrudi), zatiaľ čo menšie osoba objíme vyššie osoby okolo pása.            
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nechajte dôjsť ku kontaktu vašich hláv. Položenie vašej hlavy na niečí hlavu je znakom blízkosti. Pri objímanie posuňte svoju hlavu na stranu, takže dôjde k romantickému objatie. Nedávajte ju ale príliš na stranu, pretože chcete, aby sa vaša tvár dotkla tváre druhej osoby. Ak tomu chcete dodať ešte viac romantiky, tak zaborte svoju hlavu alebo aj vašu tvár do hlavy / krku druhej osoby (alebo hrudi, ak ste podstatne menšie, než osoba, ktorú objímate).       
 4.  
 5.             3      Stlačte a držte. Romantické objatie by malo trvať dlhšie, než obyčajné platonickej objatí. Jemne sa k sebe pritlačte tesnejšie na dve alebo tri sekundy. Hlboko sa nadýchnite a vydýchnite; uvoľnite sa počas vášho objatia a užívajte si ho. Nezabudnite, že vaše pritisnutie by malo byť tak silné, aby si ho ten druhý všimol, ale zas nie tak tesné, aby mu alebo jej bránilo v normálnom dýchaní. Nie je moc romantické, spôsobiť vášmu partnerovi závrat z nedostatku kyslíka.       
 6.  
 7.             4      Používajte svoje ruky. Utrite niekoľkokrát vaše ruky o chrbát alebo paže vášho partnera. Alebo ak je vaša ruka pri hlave vášho partnera, tak jemne pohlaďte jeho vlasy alebo zadnú stranu jeho krku. Jemné pohladenie je romantické. Rýchle pohladenie je naopak komické, ak teda vonku zrovna nemrzne a vy chcete vášho partnera zahriať.       
 8.  
 9.             5      Pomaly sa púšťajte. Počas púšťanie sa z objatia nechajte svoje ruky na druhej osobe, takže sa budete stále dotýkať aj po objatí. Práve nastala tá správna chvíľa si pozerať do očí, usmiať sa a povedať: Milujem ťa.                 
 10.  
             

    2      Objatie zozadu  .

    
   
 1.             1      príde zozadu. Ak chcete pôsobiť spontánnejšie, tak môžete prekvapiť svoju lásku objatím zozadu. Pokiaľ práve nerobia niečo dôležité, tak objatie okolo pása a položenie vašej hlavy na ich môže viesť k veľmi sladkému prekvapenie.       
 2.  
 3.             2      Postavte sa za osobu, ktorú chcete objať. Položte vaše telo na ich chrbát a objímte danú osobu vašimi pažami. Nezáleží na tom, či ste vyššie alebo menšie. Záleží len na tom, kam položíte svoje ruky. 
    
  • Zvyčajne vyššia osoba uvoľní svoje ramená a použije k objatí svoje paže. Menšie osoba môže držať svoje ramená rovno a nemusia ich ohýbať v lakťoch.            
  •  
         
 4.  
 5.             3      Položte svoje paže dopredu. Môžete položiť svoje paže jednu na druhú, jednu pred druhou alebo dokonca dosiahnuť svojimi pažami až k hrudi druhej osoby a držať ich ramená; všetko záleží na dĺžke vašich paží a veľkosti osoby, ktorú objímate.       
 6.  
 7.             4      Nechajte dôjsť ku kontaktu vašich hláv. Ako pri objímanie spredu, pokladanie vašej hlavy na nejakú osobu je signálom intimity. Ak ste vyššie ako váš partner, tak môžete zaboriť svoju tvár do ich krku. Ak ste menšie, tak môžete položiť svoju hlavu bokom na ich chrbát.       
 8.  
 9.             5      Stlačte a držte. Romantické objatie by malo trvať dlhšie ako obyčajné platonické objatie. Jemne sa k sebe pritlačte tesnejšie na dve alebo tri sekundy. Hlboko sa nadýchnite a vydýchnite; uvoľnite sa počas vášho objatia a užite si ho.       
 10.  
 11.             6      Používajte svoje ruky. Pre osobu, ktorú objímate, je hladenie vašich ramenách prirodzené a príjemné. Môžete tiež hladiť ich tvár alebo vlasy. Vo vašej pozícii objímajícího je však dôležité si uvedomiť, že hladenie sa môže jednoducho stať pomerne intímne záležitosťou. Ak ste si teda s danou osobou naozaj blízki, tak je to skvelý spôsob, ako začať s intímnosťami. Ak nie, tak radšej buďte opatrní. Môžete buď prelomiť ľady, alebo si nalomiť nos. Pomalé pohladenie je však romantické.       
 12.  
 13.             7      Otočte objímanie osobu. Užite si blízkosť vášho partnera pri objatí spredu. Ak potrebujete radu, ako na objatie spredu, vráťte sa na začiatok tejto stránky. Užívajte si!       
 14.  
             

Tipy .

                  

Varovanie .

             
Index populárne:
Ako rozosmiať ostatní.

Ako si pretiahnuť chrbát.

Ako pestovať zemiaky.

Ako uháčkovať magický kruh.

Ako držať nízkosodíkovú diétu.

Ako prebudovať svoj život.

Ako maľovať akrylovými farbami.

Ako sa usmievať očami.

Ako riešiť problémy.

Ako si zvýšiť krvný tlak.

Ako zastaviť kýchnutí.

Ako sa zbaviť tuku na bruchu už za týždeň.

Ako držať nízkosodíkovú diétu.

Ako potlačiť chuť k jedlu.

Ako liečiť slnečné popáleniny kockami ľadu z aloe.

Ako čistiť riad z nerezovej ocele.

Ako schudnúť tuk na bruchu za dva týždne.

Ako sa ochrániť pred toxickými ľuďmi.

Ako si pretiahnuť chrbát.

Ako extrahovať mätový olej z lístkov.

Ako odblokovať váš iPhone.