Home \ index
 

Ako používať LinkedIn.

 

LinkedIn je najväčší a najdominantnejšie profesijné sociálnu sieť. Ide o sieť, ktorá je úplne odlišná od Facebooku, pretože sa používa na prezentovanie a budovanie vlastnej profesijnej značky a kariéry. LinkedIn sa tiež dá používať na vyhľadávanie práce, vytváranie siete kontaktov, získavanie nových zamestnancov, zlepšovanie predaja firmy či zverejňovanie obchodných správ a aktualizácií.

              

Postup .

    

    1      Ako sa prihlásiť  .

    
   
 1.            1      Prihláste sa na LinkedIn cez ich stránku. Kliknite na odkaz, pridajte relevantné osobné informácie a kliknite na "Join LinkedIn."        
 2.  
 3.             2      Vytvorte si vlastný profil. Váš profil v podstate zhŕňa váš profesijný život. Skvelý, detailné profil predstavuje niekoho, kto je úspešný, svedomitý a dobre prepojený. Zlý alebo zastaraný profil predstavuje niekoho, kto nemá záujem na budovaní vlastného profilu a osobné značky. Snažte sa, aby váš profil vás ukazoval svetu presne tak, ako si prajete. 
    
  • Spočiatku vás LinkedIn prevedie jednotlivými krokmi budovanie vlastného profilu - napr. Ako na profil vložiť vašu oblasť, priemysel, spoločnosť alebo vašu aktuálnu pozíciu.
  •  
  • Tiež vás opýta, či ste zamestnanci, vlastníci spoločnosti alebo či hľadáte prácu, pracujete nezávisle alebo ste študent.
  •  
  • Tieto informácie postačí na základný profil.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Po prihlásení na LinkedIn potvrďte svoj emailový účet cez poskytnutý odkaz. Budete tak môcť dokončiť ďalší dôležitý krok, ktorým je budovanie siete kontaktov.       
 6.  
 7.             4      Pridajte si kontakty. "Connections" sú profesijné kontakty na ľudí, ktorých poznáte alebo by ste radi spoznali. Kontakty, ktoré si pridáte na LinkedIn sa stanú súčasťou vašej siete kontaktov. 
    
  • LinkedIn vám bude odporúčať kontakty na základe prehľadaní vášho emailu, ku ktorému má LinkedIn prístup. Dokáže tak vo vašom emailu nájsť kontakty na ľudí, ktorí už majú LinkedIn a požiadať ich o pridanie medzi vaše kontakty.
  •  
  • Tento krok vynechajte, ak si prajete pridať si kontakty individuálne.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pokračujte v budovaní vlastného profilu. Vložte na profil predchádzajúce pracovné skúsenosti a informácie o vašom vzdelaní. Následne vložte krátke zhrnutie a / alebo nejaký titulok. Krátke zhrnutie alebo titulok v niekoľkých vetách informuje o tom, kým z profesionálneho hľadiska ste. Titulok by mal vyjadriť vaše najlepšie schopnosti a zručnosti.       
 10.  
 11.             6      Nahrajte profilovú fotografiu. Na rozdiel od iných sociálnych sieťach táto fotografia by vás mala zaznamenať ako profesionála. Nenahrávajte fotky z partie, s babami okolo ramien alebo s dymom za vašim chrbtom. Je jedno, či si myslíte, že je to "naozaj" dobrá fotka. Vyberte si fotku, ktorá vás zachytáva ako profesionála. Môže to byť tradičné pasová fotka alebo fotka z práce alebo logo vašej firmy. 
    
  • Použite fotku vo formáte portrétu (vertikálne obdĺžnik).
  •  
         
 12.  
 13.             7      Pridajte k vášmu profilu vaše špecializácie. Zahrnutie špecifických zručností alebo špecializáciou, ako je konské zubárstvo alebo komunikačnej kampane, umožňuje ostatným ľuďom vás rýchlejšie nájsť.       
 14.  
 15.             8      Pridajte odkaz na vašu webovú stránku alebo na stránku vašej spoločnosti a pridajte odkaz na váš Twitter alebo blog. Čím jednoduchšie vás bude nájsť a čím jednoduchší bude prístup k vašim informáciám, tým hodnotnejšie váš profil na LinkedIn bude.       
 16.  
 17.             9      Pridajte si do kontaktov ľudí, ktoré vám LinkedIn navrhol na základe vašich pracovných skúseností a vzdelania.                  
 18.  
             

    2      Ako začať  .

    
   
 1.             1      Požiadajte o odporúčania. LinkedIn umožnuje požiadať vaše kontakty o odporúčania, ktoré môžu napísať na váš profil. Odporúčania budete môcť najprv schváliť. Tento prvok posilňuje hodnotu informácií na vašom profile. Ako vaša kontakty, tak aj potenciálni zamestnávatelia a klienti, ktorí si prechádza LinkedIn, budú môcť vidieť odporúčania na vašom profile. 
    
  • Odporúčania na Linkedin sú známe tým, že sú veľmi pozitívne a teda nie príliš zaujímavá. Požiadajte teda o odporúčanie od ľudí, ktorí majú najlepšie kompetencie na to, aby mohli hovoriť o vašich schopnostiach a zručnostiach (napr. Bývalí šéfovia a zákazníci).
  •  
         
 2.  
 3.             2      Požiadajte o predstavenie. Požiadajte niekoho z vašich kontaktov o vaše predstavenie nejakej osobe, ktorú by ste radi lepšie spoznali. Ide o rýchlu a priateľskú cestu, ako budovať vlastnú sieť kontaktov. Na účtu zdarma máte k dispozícii 5 voľných požiadaviek na predstavenie. 
    
  • Ak si prechádzate sieť kontaktov niekoho z vašich kontaktov, tak môžete niekoho z ich siete požiadať o pripojenie sa aj k vašej sieti kontaktov. Urobte to však len v prípade, že danú osobu naozaj poznáte. Tiež môžete požiadať niekoho z vašich kontaktov o predstavenie pomocou poslanie krátke správy a vášho profilu niekomu z ich kontaktov.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zapojte sa do skupín na LinkedIn. Začatím alebo zapojením sa do diskusií môžete zväčšiť vašu sieť kontaktov a zvýšiť svoju viditeľnosť. Lokálne skupiny vám dajú informácie o najrôznejších networking aktivitách a akciách.       
 6.  
 7.             4      Pravidelne aktualizujte svoj profil. Ide totiž o váš najviditeľnejšou profesijný profil a zvyčajne sa zobrazí medzi prvými výsledkami po vyhľadávania vášho mena v internetových vyhľadávačoch.  
    
  • Všetky informácie na vašom profile by mali byť aktuálne a pravidelne by ste ich mali aktualizovať.
  •  
  • Členovia vašej siete kontaktov budú vždy autorizovaná o akejkoľvek aktualizácii vášho profilu či o vašom novom kontakte.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pokračujte v budovaní vašej siete kontaktov a pridávajte si nové kontakty, ktoré poznáte. Najlepšie je pridať si iba tie kontakty, o ktorých si myslíte, že by vám mohli dať dobré odporúčania. Poriadne si premyslite pridanie niekoho, kto vás alebo vašu spoločnosť nemá príliš v láske.       
 10.  
 11.             6      Zostaňte v kontakte s vašimi kontaktmi. Reagujte na ich aktualizácie o novej pozícii alebo úspechu zaslaním pogratulování. Najdôležitejšie kontakty, na ktorých musíte pracovať, sú tie, ktoré máte z predchádzajúcej práce alebo tie, s ktorými ste už dlhé roky nehovorili.       
 12.  
             

    3      Ako si nájsť prácu  .

    
   
 1.             1      Nezabudnite, že LinkedIn vám môže pomôcť nájsť prácu. LinkedIn je najlepší pomocník pri hľadaní práce, ak viete, ako ho používať a dokážete na ňom nájsť a kontaktovať tých správnych ľudí.       
 2.  
 3.             2      Uistite sa, že váš profil je presný, aktuálny a ukazuje vás v tom najlepšom svetle. Sústreďte sa na to, aby váš profil mal jasný zoznam všetkých vašich úspechov a ukazoval všetky vaše schopnosti a zručnosti, kvalifikácia, publikácie, atď. Ak ste boli citovaní v médiách, máte patent na nejaký produkt alebo nejaké inú zaujímavosť v životopise, tak ju uveďte na vašom profile. 
    
  • Nikdy nie je dobrý nápad klamať na CV a o to horšie je klamstvo na LinkedIn. Potenciálni zamestnávatelia totiž môžu použiť vaše kontakty na prekontrolovanie vášho životopisu.
  •  
  • Nemajte príliš veľké obavy z vyplňovanie vašich odporúčaní a zručností na vašom profile. Zamestnávatelia často neberú odporúčania a schopnosti zobrazené na vašom profile do úvahy. Schopnosti sú len dobré ako kľúčové slová na vyhľadávanie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nezabudnite, že aktualizovaný profil vám môže priniesť prácu. Vďaka budovanie profilu s tými správnymi schopnosti vám LinkedIn môže odporučiť prácu, ktorá je vhodná práve pre vás. 
    
  • Je nepravdepodobné, že z ničoho nič získate prácu - ale nie je to nemožné. Zvyčajne sa to stáva u ľudí, ktorí majú špecifické schopnosti, ktoré daný zamestnávateľ hľadá.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nájdite si prácu z voľných pozícií, ktoré sú vyvesené na LinkedIn. Jednoducho môžete ísť do oddelenia Jobs na LinkedIn kde môžete nájsť prácu, ktorá vyhovuje vašim preferenciám. 
    
  • Pozícia vyvesené na LinkedIn sú veľmi dobré a mali by ste si ich starostlivo prejsť. Oproti klasických inzerátom, pozície vyvesené na LinkedIn sú zvyčajne lepšie a kvalitnejšie a je nepravdepodobné, že tam bude inzerovanej nejaká falošná či nebezpečná pozície.
  •  
  • Hľadanie práce na LinkedIn je najlepšie, ak máte nejaké špecifické schopnosti a zručnosti, ktoré nejaký zamestnávateľ hľadá. Môžete tak nájsť zamestnávateľa, ktorý hľadá niekoho presne ako vás.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Môžete si založiť účet "Job Seeker premium" (premium účet pre osoby hľadajúce prácu). "Job seeker premium" je najlepší na pomoc s hľadaním špecifických osôb a / alebo spoločností. Stojí to približne 20 - 50 USD mesačne. 
    
  • "Job seeker premium" vám povolia zobraziť ľudí a spoločnosti, ktoré by vás mohli zaujímať. Navyše vám to povolia je priamo kontaktovať cez LinkedIn (cez tzv. InMail).
  •  
  • LinkedIn vám však povolí iba niekoľko premium správ mesačne, takže je dobré presne vedieť, koho a čo hľadáte.
  •  
  • Ostatné výhody účtu "Job Seeker premium" nie sú až tak užitočné. Získanie nálepky ako "Featured Applicant" (Odporúčaný uchádzač o prácu) môže byť dokonca kontraproduktívne, pretože vás zamestnávatelia môžu považovať za zúfalé. Takže je lepšie, keď presne viete, akú pozíciu hľadáte.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Na pozície, ktoré sú menej špecifické, používajte LinkedIn iným spôsobom. Ak hľadáte prácu, na ktorú existuje mnoho vhodných ľudí s podobnými schopnosťami (napríklad: sales, office manager, CPA), tak LinkedIn môže byť menej efektívna v jej získaní. 
    
  • Pri používaní LinkedIn na vyhľadávanie takéto menej špecifické pozície je dôležité zacieliť špecifické spoločnosti, pre ktoré by ste radi pracovali alebo kontaktovať špecifické osoby z vašej siete kontaktov.
  •  
         
 12.  
             

    4      Ako nabrať nových zamestnancov  .

    
   
 1.             1      Uvedomte si, aké typy kandidátov je najlepšie hľadať cez LinkedIn. LinkedIn je skvelý na: 
    
  • Hľadanie kandidátov s veľmi špecifickými zručnosťami a schopnosťami
  •  
  • Zacielenie ľudí zo špecifických spoločností
  •  
  • Kontaktovanie ľudí, ktorí aktuálne nehľadajú prácu (pasívne uchádzači o prácu)
  •  
  • Kontaktovať ľudí zo siete vašich kontaktov. LinkedIn je dobrý na vyhľadávanie priateľov vašich aktuálnych zamestnancov.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Uvedomte si, aké typy kandidátov nie je dobré hľadať cez LinkedIn. LinkedIn vám nepomôže s hľadaním: 
    
  • Ľudí s veľmi všeobecnými zručnosťami
  •  
  • Čerstvých vysokoškolákov
  •  
  • Menej kvalifikovaných zamestnancov
  •  
         
 4.  
 5.             3      Uistite sa, že profil vašej spoločnosti je dobre nastavený a dobre vyzerá. Keď niekoho kontaktujete cez LinkedIn, tak je normálne, že sa najprv pozrie na spoločnosť, pre ktorú pracujete. Takže je vo vašom záujme, aby dané informácie boli užitočné a ukazovali vašu spoločnosť v tom najlepšom svetle. 
    
  • Pozrite sa na profil vašej spoločnosti na LinkedIn. Napríklad, profil wikiHow je na: http://www.linkedin.com/company/wikihow. Predovšetkým sa pozerajte na sekciu "Careers".
  •  
  • Ak sa vám profil vašej spoločnosti nepáči, požiadajte poverenú osobu, aby ho upravil či aktualizoval. Ľudia z marketingu môžu mať špecifické zámery, čo sa týka obsahu profilu, tak je dobré sa s nimi o tom pobaviť.
  •  
  • Ak vaša spoločnosť nemá profil na LinkedIn, založte ho cez Companies & gt; Add a Company. Potom postupujte podľa inštrukcií na overenie vašej identity a vyplňte jednotlivé sekcie ako sú Overview (Prehľad), Careers (Kariéra), Product Pages (Stránky s produktmi), Employees (Zamestnanci) a Statistics (Štatistiky). Vy sa samozrejme predovšetkým zameriate na sekciu Careers.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Publikujte na LinkedIn pracovnú pozíciu. Nemusíte mať žiadny účet na nábor nových zamestnancov, stačí jednoducho zaplatiť a publikovať otvorenú pracovnú pozíciu. Nie je to síce lacné, ale môžete si byť istí, že získate veľa uchádzačov. Kvalita uchádzačov o prácu bude lepší ako z obyčajných inzertných stránok. 
    
  • Podobne ako na iných inzertných stránkach, pracovná ponuka nebude efektívna na nábor vysoko požadovaných ľudí.
  •  
  • Bude to však efektívne, ak uvediete sadu veľmi špecifických požiadaviek, ktoré sa dajú používať ako kľúčové slová pre vyhľadávanie. Napríklad, bude jednoduché vašu ponuku nájsť a prihlásiť sa na ňu, ak inzerujete, že chcete nabrať copywriter v Prahe. Musíte si uvedomiť, či dostane príliš veľa odpovedí (obchodník v Prahe) alebo naopak žiadne odpovede (účtovný vo Veľkej Lhote).
  •  
         
 8.  
 9.             5      Založte si "Recruiter Account" (Účet na nábor zamestnancov). "Recruiter Account" je veľmi účinný, ak sa snažíte nabrať špecifické osoby. Nehodí sa však, ak sa snažíte nájsť ľudí, ktorí momentálne nehľadajú prácu. 
    
  • "Recruiter Account" je drahý. Tá najlepšia verzia stojí skoro 10 000 dolárov ročne.
  •  
  • Tú správnu osobu naviac stačí jednoducho nájsť a kontaktovať ju cez "inMail". InMail správy sú dostupné po celú dobu a oveľa častejšie využívané, než normálne emailové účty. Niektorí ľudia si však nekontrolujú svoj inMail, takže je dobré im napísať aj normálny email alebo zavolať.
  •  
  • Pri hľadaní vysoko kvalifikovaných osôb je veľmi účinné kontaktovať ľudí, ktorí momentálne nehľadajú prácu. Bude to síce trvať dlhšiu dobu, ale je pravdepodobné, že nájdete kvalitnejšie ľudí.
  •  
  • Tiež budete môcť vidieť, kto si prezeral váš profil, takže tak môžete zistiť, akí kandidáti majú záujem o prácu vo vašej spoločnosti a prípadne ich kontaktovať.
  •  
  • Ušetriť sa dá tak, že si na LinkedIn vyhliadnete nejakú osobu a potom ju kontaktujete mimo LinkedIn. LinkedIn to však sťažuje skrývaním priezvisko osôb, ktoré hľadáte. Ak však máte "Recruiter Account", tak budete môcť vidieť priezvisko danej osoby a kontaktovať ju priamo cez inMail.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Nezabudnite, že LinkedIn je veľmi účinný na kontrolu životopisu. Boli by ste prekvapení, ako rýchlo dokážeme zistiť čo najviac informácií o jednotlivých kandidátoch. 
    
  • Skontrolujte si referencie, ktoré vám vašu kandidáti poskytli a skontrolujte, či sa naozaj jedná o danú osobu.
  •  
  • Vyhľadajte si svoje vlastné referencie. Nájdete si na LinkedIn ľudí, ktorí mali podobné pozíciu v danej spoločnosti ako váš kandidát a kontaktujte ich a požiadajte o pravdivé informácie o vašom kandidátovi.
  •  
  • Ignorujte odporúčania vášho kandidáta na LinkedIn. Sú k ničomu. V skutočnosti znamenajú iba to, že váš kandidát sa snažil získať skvelá odporúčania.
  •  
  • Schopnosti a špecializácie tiež nie sú príliš hodnotné. Môžu byť nepresné a vám dajú obyčajnou predstavu o tom, či váš kandidát zdôrazňuje schopnosti, ktoré v skutočnosti nemá.
  •  
         
 12.  
             

    5      Ako zlepšiť predaj  .

    
   
 1.             1      Nezabudnite, že LinkedIn je veľmi účinný na zvýšenie predaja. Môžete vám pomôcť ak: 
    
  • Pracujete pre menej známu spoločnosť
  •  
  • Nikdy nemôžete nájsť tú správnu osobu vo veľkej spoločnosti, ktoré váš produkt predať
  •  
  • Hľadáte významné príležitosti na predaj
  •  
  • Predávate spoločnostiam, kde už nikto neberie telefón
  •  
         
 2.  
 3.             2      Uvedomte si, v akých situáciách vám LinkedIn nepomôže:  
    
  • Predaj cez LinkedIn je trochu limitovaný, pokiaľ sa jedná o predaj jednotlivcom
  •  
  • LinkedIn je skvelý na vyhľadávanie predajných príležitostí. Ak však už máte kontakt na tú správnu osobu v danej spoločnosti, tak vám už k ničomu nebude.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Popremýšľajte nad založením premium predajného účtu. Takýto účet vám pomôže nájsť tie správne kupca a kontaktovať ich. 
    
  • Keď prehľadávate LinkedIn s vašim premium účtom, tak si budete môcť vo vyhľadávači prečítať celé mená osôb.
  •  
  • Ľudia, ktorí majú premium účty, tiež môžu poslať obmedzené množstvo správ cez "inMail" a priamo reagovať na predajnej ponuky, ktoré nájdu na LinkedIn. Naviac vám bude garantované otvorenie, čo znamená, že neotvorí ak daná osoba vašu správu počas 7 dní, tak vám LinkedIn vráti peniaze, ktoré ste za správu utratili. Môžete tak skúsiť svoje šťastie inde.
  •  
  • Predajná účty stoji od niekoľkých stoviek dolárov až do 1 000 dolárov ročne.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Propřemýšlejte nad pracovnými pozíciami vašich potenciálnych predajcov a dajte si ich vyhľadať. Vyhľadávanie na LinkedIn je užívateľsky príjemné, ale napriek tomu vyžaduje trochu cviku. 
    
  • Pravdepodobne už viete, kto sú kupci vášho produktu, ale je možné, že nepoznáte ich pracovné pozície.
  •  
  • Napríklad, ak chcete usporiadať meeting pre ľudí z potravinárskeho priemyslu s titulom "material manager", tak jednoducho nastavte filter na vyhľadanie manažérov s týmto titulom v rámci potravinárskeho priemyslu.
  •  
  • Je možné, že budete musieť pridať ďalšie kľúčové slová na vyhľadanie presnejšieho zozname ľudí.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Kontaktujte danej osoby cez "inMail". inMail umožňuje posielať správy cez LinkedIn všetkým možným kontaktom. 
    
  • Zvážte zapísaní osobnejší správy. LinkedIn vám umožnuje poslať iba obmedzené množstvo spoplatnených správ, takže je dobré každú obchodnú správu starostlivo zvážiť.
  •  
  • Nezabudnite, že nejaká osobnejší poznámka, ktorá spomína nejaký kontakt či inú spojitosť s daným potenciálnym kupcom, dokáže dramaticky zvýšiť vašu šancu na úspech.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Neplytvajte svojimi správami cez inMail. Keďže máte iba obmedzené množstvo voľných správ, tak je dobré ich využiť len na kontaktovanie osôb, ktoré nemôžete nájsť mimo LinkedIn. Môžete skúsiť: 
    
  • Hádanie ich emailové adresy
  •  
  • Použitie databázy prospektov
  •  
  • Zavolať
  •  
  • Napísať správu na Facebooku. Facebook síce tiež spoplatňuje premium správy, ale často je to veľmi lacné.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Použite LinkedIn na predaj cez referencie. LinkedIn umožnuje vidieť kontakty vašich kontaktov a niektoré z nich by mohli byť vaši potenciálni kupci. 
    
  • Urobte si zoznam všetkých spokojných zákazníkov, ktorí by vás mohli odporučiť svojim priateľom.
  •  
  • Pridajte si tieto zákazníkov ako kontakty cez LinkedIn.
  •  
  • Prejdite si kontakty vašich zákazníkov. Nájdete kontakty, ktoré by mohli byť vhodné pre váš predaj.
  •  
  • Tieto nové kontakty môžete kontaktovať niekoľkými spôsobmi. Môžete im napísať správu cez inMail, požiadať o LinkedIn predstavenie (ktoré sa nepočíta do inMail kvóty), kontaktovať je mimo LinkedIn alebo požiadať svojho zákazníka o predstavenie.
  •  
  • Nezabudnite, že pridávanie svojich zákazníkov ako kontaktov je riskantné. Múdra konkurencie tak totiž tiež uvidia vašu siet kontaktov - ak si nepřenastavíte súkromie. Môžete tomu však zamedziť skrytím svojich kontaktov.
  •  
         
 14.  
             

    6      Ako budovať vlastnú značku  .

    
   
 1.             1      Buďte viditeľní na Googli a ostatných vyhľadávačoch. LinkedIn ukazuje, ako často sa váš profil zobrazí vo vyhľadávaní a čo presne ľudia hľadajú, keď na váš profil narazí. 
    
  • Ak pridáte viac detailov o tom, čo robíte, tak môžete priamo pozorovať, o koľko ľudí viac vás nájde.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nepridávajte si ľudí, ktoré nepoznáte, ale pokračujte v budovaní vlastných kontaktov. Čím viac kontaktov máte, tým viac ľudí uvidí vaše aktualizácie.       
 4.  
 5.             3      Zverejňujte aktualizácie na LinkedIn pravidelne. Aktualizácia obvykle nie sú komentované ako na Facebooku, ale veľa ľudí je číta. Používajte pri publikovaní nejakého príspevku rovnaké postupy ako na akékoľvek iné sociálnej sieti.       
 6.  
 7.             4      Zapojte sa do tých správnych skupín na LinkedIn. Najdôležitejšie príspevky, ktorými môžete zviditeľniť vašu osobnú značku, sú tie, ktoré zverejníte v skupinách, ktoré sa skladajú z ľudí ako ste vy sami. Je pravdepodobnejšie, že takých ľudí bude váš príspevok zaujímať a budú na jeho základe nejako konať (ak chcete, aby nejako konali).       
 8.  
 9.             5      Uvedomte si, že najviac viditeľnosti získate, ak vás LinkedIn označí ako "Influencer", alebo ak za vplyvnú osobu. Takí to ľudia mávajú sledujúci a ich príspevky môžu byť zverejnené na LinkedIn Today. 
    
  • "Influenceři" tiež môžu písať mini blog, v ktorého príspevkoch môžu zahŕňať fotky, ktoré podstatne zväčšujú okruh čitateľov.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Kritériá LinkedIn pre to, aby ste sa stali "Influencerem" sa nedávno menila a momentálne sú uzavreté.
    
  • Vždy však existujú spôsoby ako LinkedIn ukázať, že máte vplyv. Môžete previazať váš osobný blog s LinkedIn, takže LinkedIn uvidí, že vaše čitateľovi sa cez neho dostáva na LinkedIn.
  •  
  • Ak sa chcete stať "Influencerem", tak môžete napísať email na influencers@linkedin.com. Ďalším dobrým spôsobom je kontaktovať niekoho, kto pre LinkedIn pracuje.
  •  
         
 12.  
             

Tipy .

                  

Varovanie .

                       
Index populárne:
Ako niekomu urobiť radosť.

Ako vyliečiť popŕhlení od medúzy.

Ako zabrániť nadmernému poteniu.

Ako sa vyhnúť artritíde.

Ako používať snapchat.

Ako sa chrániť pred búrkou.

Ako prekonať nepriazeň osudu.

Ako vymazať priateľov z Facebooku.

Ako vyliečiť vyrážku od brečtanu.

Ako odstrániť hrdzu z chrómu.

Ako prehltnúť tabletu.

Ako prijímať viac vitamínu C.

Ako znovu otvoriť obrázky vo Snapchatu.

Ako flirtovať na Tinder.

Ako relaxovať.

Ako sa rýchlo zbaviť nafúknutého brucha.

Ako držať nízkosodíkovú diétu.

Ako používať LinkedIn.

Ako prijímať viac vitamínu A.

Ako sa zbaviť odumretej kože.

Ako sa rýchlo zbaviť zápalu spojiviek.