Home \ index
 

Ako sa stať na Instagramu slávnym.

 

Instagram sa môže pochváliť už viac než 100 miliónmi užívateľov. Počet tých, ktorí sa na tejto sociálnej sieti pre zdieľanie fotografií registrujú, aby mohli sledovať a lajkovať fotky iných užívateľov, ktorí sú už komunitou Instagramu uznávaní, však rastie ďalej. Úspešní používatelia Instagramu sa môžu dostať medzi tie najobľúbenejšie a objaviť sa napríklad vo vybraných príspevkoch na hlavnej webovej stránke Instagramu. Hviezdou Instagramu sa môžete stať aj vy. Stačí sa naučiť rozprávať príbeh pomocou fotiek.

              

Postup .

    

  Časť 1      Váš účet na Instagramu  .

    
   
 1.            1      Zvoľte si používateľské meno, ktoré bude chytľavé a ľahko rozpoznateľné. Zvážte aj tému alebo motív pre svoju stránku a vymyslite si meno, ktoré bude s témou korešpondovať, aby ľudia vedeli, čo od vašich fotiek môžu očakávať. 
    
  • Ak máte problémy vymyslieť nejaké meno, vyskúšajte generátor mien na spinxo.com/instagram-names.
  •  
  • Môžete použiť aj podčiarknutia či špeciálne symboly. Vďaka nim bude vaša Instagramové meno čitateľnejší. Symboly ale použite maximálne jeden alebo dva, aby vás ľudia mohli podľa mena dohľadať a nestratili sa v záplave podivných znakov.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nahrajte nejakú dômyselnú profilovú fotku. Pokiaľ možno, vytvorte nejakú umeleckú či rafinovanú profilovú fotku, aby si mohli ľudia vašu tvár spojiť s vaším menom. Ak chcete byť slávni, nezabudnite na Instagramu uviesť aj niekoľko osobných informácií.       
 4.  
 5.             3      Zvoľte si tému. Vyberte si koníčky, ktoré vás baví. Téme sa nemusíte držať úplne presne. Môžete samozrejme fotiť aj niečo iné. Avšak, ak budete mať stránku zameranú na šport, ktorá pritiahne ďalšie športové fanúšikov, ktorí vás začnú sledovať, Poštová fotky s jedlom či domácimi miláčikmi asi nebude to pravé orechové. Proste všetko s mierou. 
    
  • Máte radi jedlo? Zamerajte sa na fotenie jedla.
  •  
  • Máte radi móda? Stoj tu fotky o farbách, štýloch a trendoch.
  •  
  • Máte radi nejakú hru alebo komiks? Snímajte fotky z nich a zverejňujte je na Instagramu!
  •  
  • Páči sa vám nejaká celebrita? Zriaďte si profil na Instagramu a zverejňujte fotky z jej života! Môžete týmto spôsobom nájsť aj ďalšie fanúšikov tejto celebrity, vďaka čomu si vytvoríte vlastný komunitu.
  •  
  • Máte radi nejakú filmovú postavu? Instagram je úžasné miesto priamo pre vás. Foťte sa v prevleku obľúbenej filmovej postavy a pripojte sa k ďalším komunitám tohto typu! Máte radi napríklad Batmana? Foťte sa ako Batman (alebo iná postava z Batmana) v rôznych situáciách!
  •  
                   
 6.  
             

  Časť 2      Snímajte fotky  .

    
   
 1.             1      Naučte sa ovládať aplikáciu Instagram čo najlepšie. Snímajte čo najviac fotiek a používajte filtre, aby sa z vás stal doslova profík. Slávny Instagramer je niekto, kto vie, ako upravovať fotky tým najlepším spôsobom.       
 2.  
 3.             2      Vyskúšajte aplikáciu na úpravu fotiek. Používatelia iPhonu môžu využiť Snapseed alebo ColorSplash, zatiaľ čo Androidáři môžu vyskúšať PicSay Pro alebo PicsPlay Pro. Fotku upravte vždy pred použitím filtrov. 
    
  • Vždy uvádzajte fakt, že je fotka upravená (ak je). Ak budete k fanúšikom úprimní, predídete tomu, aby sa na vás kvôli nejakej fotke, ktorá nebude označená ako upravená, naštvali. Nikto nemá rád fake fotky, o ktorých autor tvrdí, že sú pravé a neupravené.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Snímajte stovky fotiek. Všetky by ste ich zverejňovať asi nemali, ale ak nebudete Poštovej aspoň niekoľko fotiek týždenne, nikdy z vás Instagramová hviezda nebude. 
    
  • Rovnako ako u klasickej fotografie platí aj v prípade Instagramu porekadlo "cvičením k dokonalosti". Častým používaním aplikácie a testovaním nových vecí sa budete stále len zlepšovať.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pridávajte popisky. Môžu byť vtipné aj úprimné. Buďte hraví, originálny, ale nikdy nie je na škodu ostatné poučiť či obohatiť.       
 8.  
 9.             5      Buďte tvoriví. Experimentujte s fotkami. Vyskúšajte na fotkách nový uhol, kombináciu farieb či ďalšie veci.       
 10.  
 11.             6      Buďte osobné. Ak máte blog alebo nejaký iný web, Stoj tu na Instagramu niečo iné. Ľudia chcú spoznať aj inú vašu stránku. Vaše profily na rôznych sociálnych sieťach môžu byť previazané, ale všade zverejňujte trochu niečo iné.       
 12.  
             

  Časť 3      Rozvíjajte komunitu  .

    
   
 1.             1      Prepojte účet na Instagramu s Facebookom. Pravdepodobne máte veľa priateľov, ktorí by vás na Instagramu radi sledovali. To vám môže v začiatkoch pomôcť. 
    
  • Tiež by ste mali používať označovanie lokality a prepojenie s Foursquare.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Sledujte iných užívateľov Instagramu. Nezabúdajte komentovať a lajkovať fotky iných. Na Instagramu sa stanete slávnym len vtedy, ak vás budú ľudia lajkovať. V prvom rade je však dôležité, aby ste vy lajkovali tie ich fotky, takže tu funguje taký výmenný obchod. 
    
  • Odpovedajte na komentáre pod svojimi fotkami. Napíšte meno konkrétneho užívateľa a za neho napíšte svoj komentár, aby vedel, že váš komentár patrí jemu. Začnite sa pokojne baviť aj s cudzími, získate tým viac fanúšikov.
  •  
  • Blahoželám iným ľuďom k úspechom. Berte užívateľa Instagramu ako komunitu, nie ako konkurenciu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zúčastnite sa súťaží. Súťaže sú skvelý spôsob ako udržiavať kontakt s komunitou a zároveň propagovať svoje fotografie.       
 6.  
 7.             4      Používajte hashtag. Zistite si, ktoré hashtag sú obľúbené či najpoužívanejšie, a pridávajte ich k svojim fotkám. Hashtag by mali mať súvislosť s obsahom fotiek. Ak sa s nejakou fotkou trafíte do obľúbenej kategórie (určenej hashtag), môže ju vidieť oveľa viac ľudí. 
    
  • Používajte hashtag #instagood, #picoftheday, #likeitup a ďalšie. Získate tým viac fanúšikov či followerov. Môžete samozrejme používať aj hashtag v českom jazyku, ale angličtina je predsa len celosvetová.
  •  
         
 8.  
             

  Časť 4      Pokročilé metódy na Instagramu  .

    
   
 1.             1      Vyrozprávajte príbeh. Vytvorte pomocou svojho Instagram účtu príbeh, ktorý bude kreatívne, originálne a úprimný. Vďaka tomu sa k vám budú fanúšikovia stále vracať.       
 2.  
 3.             2      Zverejňujte to, čo "frčí". Ak zistíte, že ľudia lajkují určitý druh fotiek, pořizujte tiež fotky tohto typu. Ak svoj účet prispôsobíte týmto spôsobom, stanete sa slávnym oveľa rýchlejšie.       
 4.  
 5.             3      Zlepšite svoju interakciu a počet fanúšikov. Ak nie ste priamo celebrita, budete musieť vydať veľa času a energie, než sa z vás stane Instagramová senzácia.       
 6.  
 7.             4      Akonáhle sa začnete ako fotograf zlepšovať, dávajte prednosť kvalite pred kvantitou. Namiesto toho, aby ste postoval desať fotiek denne, si radšej urobte na úpravu fotiek viac času, aby boli výnimočné.       
 8.  
 9.             5      Usporiadajte vlastné súťaž. Ak máte super nápady a trochu viac fanúšikov, začnite vylepšovať svoj profil treba vymýšľaním súťaží. Onedlho z vás bude líder Instagramu.       
 10.  
 11.             6      Sledujte svoju slávu na Instagramu pomocou aplikácie Statigram a ďalších Instagram nástrojov. Môžete vďaka tomu zistiť, ako sa váš profil v priebehu času zlepšuje.       
 12.  
             

Tipy .

                  

Veci, ktoré budete potrebovať .

      

         (1)      
Index populárne:
Ako prirodzene zvýšiť hladinu krvných doštičiek.

Ako skoncovať s prejedaním.

Ako zistiť, či má človek otras mozgu.

Ako obviazať vykĺbené rameno.

Ako sa prírodným spôsobom zbaviť mravcov.

Ako sa stať na Instagramu slávnym.

Ako si pretiahnuť chrbát.

Ako prežiť uštipnutie jedovatým hadom.

Ako pripraviť rehydratačný soľný roztok.

Ako sa zbaviť bronchitídy.

Ako pestovať zemiaky.

Ako vyliečiť vyrážku od brečtanu.

Ako vyrobiť pozitívny tehotenský test.

Ako extrahovať mätový olej z lístkov.

Ako zvýšiť hladinu kortizolu.

Ako držať Paleo diétu.

Ako schudnúť tuk na bruchu za dva týždne.

Ako sa zbaviť tmavých škvŕn na tvári.

Ako urobiť oheň bez zápaliek a zapaľovače.

Ako rozpoznať závislosť na metamfetamínu.

Ako si zmerať IQ.