Home \ index
 

Ako schudnúť 2.3 kg za dva týždne.

 

Schudnúť 2.3 kg znamená spáliť stravovaním a cvičením 17500 kalórií, čiže schudnúť 0.15 kg za deň. Ak potrebujete schudnúť veľa, prvý 2.3 kg vám pravdepodobne pôjdu ľahko, ale niekoľko posledných kilogramov ľuďom často spôsobuje problémy. Ak chcete schudnúť 2.3 kg za dva týždne, ľahko to dosiahnete tým, že budete viac cvičiť a obmedzíte svoj príjem kalórií, kým svoj cieľ nedosiahnete.

               

Postup .

    

    1      Cvičenie, ktoré podporuje metabolizmus  .

    
   
 1.            1      Cvičte ráno. Ak cvičíte popoludní alebo večer, skúste začať cvičiť ráno. Zrýchlite si tým metabolizmus až na 14 hodín, takže v podstate na celý deň. Mali by ste začať cvičiť 20-30 minút po prebudení.       
 2.  
 3.             2      Než začnete cvičiť, vypite kávu. Káva vám umožní cvičiť intenzívnejšie, takže budete mať lepšiu výkonnosť.  
    
  • Ak sa vám z kávy nalačno robí zle, vynechajte tento krok. Vypite kávu pred prechádzkou. Možno vám to pomôže ísť rýchlejšie a spáliť viac kalórií.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Vyberte si hudbu. Uvedomte si, že najlepšie je cvičiť u hudby okolo 140 beat za minútu (BPM), aby ste cvičili intenzívnejšie. Keď si budete čítať, alebo sledovať televíziu, budete rozrušenie a spálite menej kalórií.  
    
  • Aplikácie s názvom Cadence vám môže pomôcť naplánovať si hudbu k cvičeniu podľa BPM. Pesničky, ktoré budú súhlasiť s vaším tepom, vám umožní cvičiť intenzívnejšie.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Skúste intenzívny intervalový tréning. Cvičte 45 minút aeróbne - 10 minút sa zahrievajte a 10 minút sa Ochladzujme. Zvyšných 25 minút by ste mali rozdeliť medzi intervalmi intenzívneho cvičenia o 30-60 sekundách a intervaly menej intenzívneho cvičenia s dĺžkou 2-4 minút. 
    
  • Intervalový tréning zvyšuje produkciu ľudského rastového hormónu o 450% na 24 hodín. Pomôže vám zbaviť sa tuku miesto svalov, takže je ideálny pre chudnutie.  
  •  
  • Pri intenzívnom cvičení by ste mali využívať 90% svojej maximálnej tepovej frekvencie. Nemali by ste byť schopní hovoriť a mali by ste sa zadýchať.
  •  
  • Stredne intenzívne cvičenie využíva 65-80% vašej maximálnej tepovej frekvencie. Môžete sa pri ňom baviť s kamarátom, ale budete musieť lapať po dychu.
  •  
  • Ak ste v dobrej kondícii, skúste intervaly Tabata, ktoré zahŕňajú 4 minúty rozdelené do 20-sekundových šprintov a 10-sekundových odpočinkových intervalov.  
  •  
         
 8.  
 9.             5      Prihláste sa na boot camp, alebo začnite cvičiť P90X. Nielen že si týmito dvoma týždňami cvičenia zrýchlite metabolizmus, ale posilníte celé svoje telo, získate silnejšie svaly a schudnete viac tuku.       
 10.  
 11.             6      Začnite posilňovať. Vo dni, kedy nebudete cvičiť P90X alebo boot camp si vezmite činky a 30-45 minút posilňujte. Jeden deň posilňujte hornú polovicu tela a o dva dni neskôr posilňujte zase spodnú polovicu tela. 
    
  • Začnite svoj týždeň klasickými cviky, ako sú bicepsové zdvihy, tricepsové zdvihy, kľučky a tlaky na hrudník.
  •  
  • Skúste cvičiť s novými strojmi, s guľatou činkou, alebo s pásmi. Najlepšie bude, keď budete spolupracovať s kamarátom, ktorý vám ukáže, ako tieto stroje používať.
  •  
  • Ideálna váha, ktorú by ste mali dvíhať, by mala byť taká, že dokončíte 2-3 série po 8 cvikoch a budete mať unavené svaly. Na konci poslednej série by ste nemali byť schopní urobiť ďalší cvik.
  •  
                   
 12.  
            

    2      Stravovanie pre chudnutie  .

    
   
 1.             1      Pol hodiny po rannom cvičení si dajte raňajky. Mali by ste jesť dostatok bielkovín a raňajky by mali obsahovať asi 400 kalórií. Môžete si dať ovsenú kašu a nízkotučným mliekom, grécky jogurt, cereálie a lesné ovocie, alebo omeletu z dvoch vajec so zeleninou.       
 2.  
 3.             2      Jedzte jedlá o 3400 kalóriách a desiaty o 2200 kalóriách. Ak cvičíte, nikdy by ste nemali jesť menej, než 1500 kalórií. 
    
  • Schudnúť 2.3 kg vďaka cvičenia a stravovanie znamená spáliť každý deň aspoň 1200 kalórií. Ak obmedzíte 400-600 kalórií (zo stravy o 2000 kalóriách) a spálite 600 kalórií cvičením, ľahko tohto deficitu dosiahnete.
  •  
  • Ak neradi počítate kalórie, pamätajte si, že väčšina ľudí sníva zhruba 600 kalórií počas jedného jedla a snažte sa obmedziť porcie o tretinu alebo o štvrtinu. Jedzte menšie porcie sladkých a tučných jedál a naložte si na tanier viac zeleniny.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Prestaňte jesť biele pečivo. Nahraďte ho celozrnným pečivom, quinoa, špaldou, alebo kuskusom, sladkými zemiakmi, fazuľou a sacharidy z ovocia a zeleniny.       
 6.  
 7.             4      Nahraďte spracované sladkosti ovocím a horkou čokoládou. Lesné ovocie podporuje metabolizmus a ovocie bohaté na vitamín C vám umožní znížiť hladinu stresových hormónov, ktoré spôsobujú priberanie. Ak chcete jesť čokoládu, mala by obsahovať aspoň 80% kakaa. 
    
  • Vyraďte zo svojho jedálnička cukry na alkohol a limonád a tiež sladkosti a pečivo. Každý sladký nápoj väčšinou obsahuje 150-300 kalórií, čo znamená, že keď je neprestanete piť, nepodarí sa vám schudnúť.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Jedzte rozmanito. Dr. Oz odporúča striedať kalorický príjem medzi 1800 a 1600 kalóriami denne. Vaše telo vďaka tomu spáli viac kalórií. Keď si dáte niekoľkokrát za týždeň desiatu navyše, pomôže vám to zbaviť sa nezvládnuteľných chuťou na nezdravé jedlo.        
 10.  
             

    3      Ako schudnúť ešte viac  .

    
   
 1.             1      Zbavte sa zadržanej vody tým, že budete jesť menej soli. Znie to možno zvláštne, ale keď budete piť viac vody, zbavíte sa vody, ktorú vaše telo zadržiava vďaka tomu, že z tela vyplavíte soľ.       
 2.  
 3.             2      Jedzte viac vlákniny z ovocia, fazule a celozrnných obilnín. Každý deň tiež zjedzte 150 g gréckeho jogurtu. Pomôže vám to zbaviť sa výkalov, ktoré môžu vážiť až dva kilogramy. 
    
  • Ak máte pocit, že ste nafúknutie kvôli plynom, ktoré spôsobuje zvýšený príjem vlákniny, vezmite si pilulku proti plynatosti. Tieto lieky a ďalšie lieky proti plynatosti vám môžu sa tohto pocitu zbaviť priebehu niekoľkých hodín.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Spite každý deň o 30 minút dlhšie. Intervalový tréning vás unaví, ale keď budete spať o niečo dlhšie, porovnáte si hladinu hormónov, ktoré spôsobujú priberanie. Keď bude vaše telo lepšie spracovávať kortizol, budete chudnúť rýchlejšie.        
 6.  
             

Veci, ktoré budete potrebovať .

                (4)      
Index populárne:
Ako pripraviť domáce likér Kahlúa.

Ako sa vysporiadať s nočnými morami.

Ako obviazať vykĺbené rameno.

Ako odpočívať s otvorenými očami.

Ako šprintovať rýchlejšie.

Ako sa prinútiť ísť na veľkú.

Ako do svojho jedálnička zaradiť viac vlákniny.

Ako vykonávať modlitbu tahajjud.

Ako ošetriť štípance od roztočov.

Ako si zmerať IQ.

Ako zastaviť krvácanie.

Ako získať veľa odberateľov na YouTube.

Ako vyliečiť kŕče v chrbte.

Ako vyčistiť koženú sedačku.

Ako extrahovať mätový olej z lístkov.

Ako sa zbaviť kŕčov v nohách.

Ako odchovať kanárikov.

Ako sa hodiť maród, keď potrebujete deň voľna.

Ako sa zbaviť strií.

Ako sa vysporiadať s nočnými morami.

Ako pripraviť domáce likér Kahlúa.