Home \ mamička

Prebytočná kilá po pôrode? Povedzte im navždy zbohom!.

Každá aspoň jednu takú poznáme. Mamičku, ktorá sa už z pôrodnice vráti s bruškom ešte menším, ako mala pred otehotnením. "Ako to dokázala?" Vzdycháme všetky, "A prečo ja som sa z pôrodnice vrátila ako veľryba a ani teraz sa prebytočného tuku na brušku nedokážem zbaviť!" S malými deťmi navyše nie je čas sa ani poriadne v pokoji najesť a to už vôbec nehovoríme o pravidelnom cvičení. Ako to riešiť, keď chýba čas aj energia na zmenu životného štýlu?

Elegantným, rýchlym a hlavne okamžite viditeľným riešením môže byť metóda laserovej liposukcie. Hlavne vďaka prístroju SlimLipo predstavuje zákrok moderný spôsob odstraňovania prebytočných tukových buniek, ktorý neznamená dlhý pobyt v nemocnici, obrovské modriny a ovisnutú kožu. Laserová liposukcia nielen redukuje podkožný tukovú vrstvu, ale zároveň vytvaruje pekné kontúry pása a bokov a podporuje tvorbu kolagénu, vďaka ktorému sa voľná pokožka stiahne a vypne. Tiež redukuje celulitídu a kožné nerovnosti, preto sa nemusíte báť pozvädlého bruška.

 
 

Sám zákrok je rýchly a šetrný k telu, pretože nezasahuje do okolitých tkanív, a preto spôsobuje len minimálne následné opuchy a podliatiny. Výhodou je, že sa ženy viac menej hneď po vykonaní môžu vrátiť k starostlivosti o deti, prácu, prípadne oboje. Navyše nie je nutné podstupovať celkovú anestéziu, čím si ušetríte následný pobyt v nemocnici, takže celú liposukciu môžete zvládnuť behom jedného stráženia u babičky. "Laserovú liposukciu možno vykonávať v lokálnej anestézii. Stihnúť sa tak dá počas jediného dňa. To je výhoda pre časovo vyťažených klientov alebo pre tých, ktorí bojujú s pár kilami v oblasti brucha a nechcú, aby ich okolie vedelo o tom, že boli na liposukciu, "vysvetľuje prednosti lokálnej anestézie Anna Brandejs, spoluzakladateľka pražskej kliniky estetickej medicíny Brandeis Clinic.

 

Ak sa chcete konečne zbaviť prebytočných tukových vankúšikov, ktoré vám zostali aj po pôrode, laserová liposukcia je ideálna voľba. Celkový efekt navyše vydržia, pretože sú pri zákroku odstránené bunky, v ktorých by sa tuk inak hromadil. Preto nie je potrebné sa báť, že si peknú postavu neudržíte kvôli stresu, nedostatku času na jedlo a nepravidelnému rytmu prispôsobenému hlavne deťom.

 

Viac informácií o laserové liposukciu nájdete aj na Univerzite krásy.

Mamička populárne:
Zákerné pneumokokmi.

Ako veľmi je nebezpečný röntgen na začiatku tehotenstva .

Zaujímavé fakty o učení: Radosť je zosilňovač učenie! .

Budem mamičkou 5 33 36 týždeň.

VIDEO: Naše korene pomáhajú odhaliť rodinné konštelácie, hovorí konstelářka Monika Němcová.

Bábätko má stále hlad.

Blíži sa obdobie chrípok Ako sa účinne brániť .

Cez víkend si dajte pozor na kliešte! Budú nezvyčajne aktívny.

Chutí desiata na cesty.

Múdrejší ako chlap, výkonnejšie ako ženská.

Ohýbajte prútik .

Tip na výlet: Vydajte sa s deťmi spoznať prírodu do záhrady plnej víl.

Mamutia drcnutí, výstava lega a ďalších 10 tipov na víkend.

Zostavte si pôrodný plán podľa rád duly Nezabudnite na obdobie po pôrode.

Aké chcete Vianoce Urobte si je podľa svojho a nenechajte sebou manipulovať.

Hľadám gynekológa homeopata.

Staré matky vs Mladé Kto víťazí na body .

Lacné plienky aj bez nižšieho DPH !.

Od tehotenstva mám problémy s dýchaním.

Recept na pochoutkového aljašského lososa v cestíčku.

Dojčím z oboch prsníkov Že to nevadí .