Home \ mamička

Nedajte šancu striám v tehotenstve.

Tehotenstvo bezpochyby patrí k najkrajším obdobím mnohých žien, často však neprebieha vždy hladko a podľa plánu. Zmenami prechádza celé telo - vrátane pokožky. Práve na nej sa vplyvom hormonálnych zmien aj rýchlo pribúdajúce váhy môžu začať tvoriť jizévky - strie. Ako sa ich ale účinne zbaviť?

Je známe, že zbaviť sa vzniknutých strií je nesmierne ťažká záležitosť, a najlepším riešením je teda tento problém úplne predísť. Vďaka kvalitnej starostlivosti môžete veľmi zvýšiť nádej, že sa vám strie úplne vyhnú. Na pulty slovenských lekární prichádza zbraň v podobe masážneho oleja pre tehotné ženy frei öl, ktorý zabraňuje vzniku strií na tehotenskom brušku a ďalších partií, ktoré sú v období tehotenstva obzvlášť namáhané.

 
 

Tento masážny olej pre tehotné ženy predstavuje preverenú cestu ku krásnej pružnej vyživené pokožke bruška, stehien i zadočku bez známok hlbokého podkožného napätia, a to pre všetky typy pokožky.

 

To, že tento produkt skutočne funguje, potvrdilo celých 81,6% tehotných žien, ktoré ho testovali. Masážny olej pre tehotné ženy nielen účinne zabraňuje vzniku strií, zvyšuje tiež elasticitu pokožky a namáhané telesné partie upokojuje a vyživuje. Obsahuje vzácne omega kyseliny z prírodných olejov, vitamíny a bylinné extrakty.

 
 

Nastávajúce mamičky v ňom nájdu vhodného sprievodca pre dobu od tretieho mesiaca tehotenstva do pôrodu.

 

To najlepšie, čo príroda ponúka.

 

Pretože produkty Frei öl obsahujú vzácne prírodné zložky, ako je levanduľový olej, ricínový, marulový, arganový, šalvie olej, mandľový olej, ovsený olej alebo olej z nechtíka lekárskeho, uspokojí každú pokožku vďaka takému zloženiu, ktoré zaručuje maximálnu znášanlivosť. Oleje obsahujú výťažky z vlčieho maku, ktorý sa vyznačuje silným anticelulitídnym účinkom - až 10x vyšším ako kofeín! Pobijú sa s problematickými partiami, ako sú stehná, zadok, brucho, dolné končatiny i paže.

 
 

Masážny olej pre tehotné nielenže účinne pôsobí proti vzniku strií; vzhľadom na obsah vitamínu E zvyšuje tiež pružnosť pokožky, a vďaka obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselín z prírodných olejov ju intenzívne vyživuje. Namáhanú pokožku tiež upokojuje, a to pomocou bisabololu, zložky harmančeka.

 
 

Oleje frei öl už viac ako 50 rokov spoľahlivo zmenšujú strie, jazvy a zjednocujú tón pokožky, narušený nežiaduce pigmentáciou. Pokožku regenerujú, rozmaznávajú a podporujú obnovu kožných buniek. Vynikajú navyše maximálna znášanlivosťou pre každý typ pokožky a obsahuje cenné prírodné oleje a vitamíny.

 

Ako na správnu masáž.

 

Odporúčame šetrne masírovať nielen tehotenské bruško, ale aj prsia, zadoček a stehná, dvakrát denne už od tretieho mesiaca. Najprv si masážny olej rozotrite v bohatom množstve na bruško a opatrne votrite jemným prechádzaním po bruchu smerom k pupku. Ďalej uchopte kožu medzi palec a ukazovák (začnite u pupku) a jemne ťahajte.

 

Nakoniec si olej rozotrite po prsiach, zadočku, bokoch a stehnách. Masírujte sa na týchto partiách rovnakými hebkými krúživými pohybmi pred tým, ako začnete s jemnou masážou štiepaním.

Zväčšiť video  

Masážny olej frei öl®lze zakúpiť exkluzívne v lekárňach Dr.Max a na eshopu.

Mamička populárne:
Čo môže byť problém .

Lieky pri pôrode.

Už kope Rozeznejte prvé pohyby svojho malého pasažiera !.

Pomôže homeopatia u nočných desu .

Pýtame sa vás: Môžu matky s deťmi kamkoľvek .

LEGO® DUPLO® Môj prvý nákladiak.

Môžem otehotnieť osem týždňov po pôrode .

Detstvo v Bielom dome nie je žiadny med Ako to zvládne malý Donald .

Recepty pre šikovných kuchynské pomocníkov.

Dojčenie dieťaťa počas ďalšieho tehotenstva.

Otočná autosedačka Sirona od CYBEX už aj v Čechách.

Mami, už buď ticho! Aneb dieťa a nadmiera slov.

Beyoncé sa pochválila bruškom, čaká dvojčatá.

Sladké detské mámenie .

Najlepšia rada, akú som dostala ohľadom výchovy dvojčiat.

Prírodné klystír v tehotenstve.

Strava u 3 ročnej dcérky.

Z jasminka Adamcovej rastie nová Jiřina Bohdalová.

Antikoncepcia: Čo je nové .

Akú antikoncepciu zvoliť pri Leidenskej mutáciu.

Lýtka ako kanvy alebo pohodička pri vode Ako si tehotenstvo v lete užiť a nie len prežiť.