Home \ mamička

Testovanie fľašu MAM Trainer.

Design alebo funkčnosť? Fľaša Trainer je obojím. Krásne žiarivé farby upútajú vaše ratolesti a vy sa na neho môžete vždy spoľahnúť. Trainer uľahčuje prechod od dojčenia alebo fľaše k hrnčeku vďaka kombinácii inovatívnej nevylévací cumlíky a nevylévacího extra mäkkého pítka. Protišmyková ušká fľaše sú navrhnutá špeciálne pre malé detské ruky a umožňujú ľahké držanie. Skrátka ideálny spoločník pre každý deň vášho dieťaťa! 4+ mesiacov, cena 199 Sk

Markéta (29 rokov), mamička Kačenky (5 mesiacov), žijúci v Karlových Varoch:.

 
 

Dobre sa drží!

 

Dcéru som veľmi dlho kojila. Na fľašu sme prechádzali s veľkými ťažkosťami. Fľaštička MAM Trainer + je obrovský pomocník. Obsahuje cumlík pre ľahký prechod od dojčenia pre sanie a druhú trénovací cumlík pre prechod od sania na pitie. Teraz sme vo fáze, kedy sa začína učiť piť. Dieťa fľaštičku v ručičkách pevne zviera, dobre sa jej drží. Navyše sa nevylieva, čo ocení každá mamička. Viečko je tiež veľmi praktické, slúži zároveň ako odmerka. Jediné, čo by som fľaštičke vytkla, je veľkosť. Na mliečko nám to stačí, ale cez deň toho vypije oveľa viac. Keď teda idem niekam mimo domova na celý deň, musím so sebou brať ďalšiu fľašu.

Lada (32 rokov), mamička Bertík (4,5 mesiaca) a Karolinky (5 rokov), žijúci v Jihlave:.

 
 

Perfekt design!

 

Dostala som krásnu cumlík od značky MAM. Je pre bábätká od 4 mesiacov, čo krásne spĺňame. Nášmu Bertík sú 4,5měsíce. Páči sa mi, že to tu je šikovne vďaka dvom pítkům vymyslené na pokračovanie. Od dojčenia k fľaši, od fľaše k hrnčeku. Veľmi sa mi páči design fľaštičky, príjemné obrázky mačičky, zajačika a žabičky podčiarkujú roztomilosť fľaštičky. Cumlík berieme so sebou odteraz všade. Moc vďaka za testovanie.

Vanda (31 rokov), mamička Renatka (6 mesiacov), žijúci v Domažliciach:.

 
 

Skvele vymyslená!

 

Pred časom som sa prihlásila do Testovacieho klubu časopisu Mamička a bola som moc milo prekvapená, že dorazil tak perfektný darček na testovanie. Ten darček o ktorom hovorím je cumlík od značky MAM. Naša Renatka je stále ešte dojčené, musím povedať, že si to moc užívam, že jej ešte môžem ponúknuť materskej mliečko, ale je čas, aby sa začala učiť na cumlík. Naozaj oceňujem ako je cumlík skvele vymyslená, Renatka zaujala hneď na prvý pohľad a hrala sa s ňou chvíľku v ručičkách. Zatiaľ sme u prvej fázy, kedy sa přeučuje z prsia na cumlík, ale pozerala som, že tam je ešte ďalšia etapa, a to na hrnček. Tam ešte nie sme, ale som si istá, že sa nám to bude čoskoro hodiť. Moc ďakujem, že som bola vybraná.

Lenka (27 rokov), mamička Vitka (5 mesiacov) a Pepíno (6 rokov), žijúci v Šumperku:.

 
 

Práve včas!

 

Prišiel balíček, ktorý som si neobjednala - až potom som si prečítala email, že mi má doraziť. O to väčšia bola radosť. Balíček dorazil práve včas. Skoro nikdy som nič nevyhrala a čudujem sa, že som teda bola vybraná určite zo stoviek, tisícov mamičiek. No čo sa týka fľaštičky, tak tá má úžasný vzhľad. Je taká roztomilá, presne do ručičiek pre Víťánka. Už jednu takú máme, od inej značky, ale rozhodne nevyniká toľkými výhodami ako že: funguje aj ako odmerka, má dve štádiá, je skladná do kabelky, praktické viečko.

Andrea (32 rokov), mamička Sofinka (4 mesiace), žijúci v Prahe:.

 
 

Aj ako hračka!

 

Chcela by som veľmi poďakovať za možnosť testovania dojčenskej fľaše MAM. Aj keď máme dievčatko a dostali sme modrú fľaštičku, tak sa nám veľmi páči - ladí totiž k očíčkám. Malá má 4 mesiace a už jej bez problému vezme do ručičiek a krásne ju drží. Zatiaľ do nej dávam dojčenskú vodu, keď na nej príde čkanie a nemôžem nadojčiť. Určite ju využijeme v budúcnosti viac na čajíky. Teraz je dobrá aj ako hračka, fľaša je ľahká, má krásny dizajn a malá si ju stále prezerá. Fľaštička má aj dve cumlíky, nám viac vyhovuje tá obdĺžniková. Ako mamička oceňujem odmerku a hlavne, že sa nevylieva. Za nás veľká spokojnosť a určite vyskúšame aj ďalšie produkty MAM.

Ivana (28 rokov), mamička Šimonka (3 mesiace), žijúci v Klatovoch:.

 
 

Absolútne skvelá!

 

Najprv by som chcela poďakovať za možnosť testovať fľaštičku MAM. Fľaštička je úplne skvelá. Ušká k učeniu držanie sa dajú ľahko zložiť a je možné používať aj bez nich. Fľaštička sa dá komplet rozobrať a tým pádom sa dobre čistí. Po každom kŕmení som vyvarovali v horúcej vode po dobu 5 min a všetko drží naďalej svoj tvar, dokonca ma prekvapilo, že stupnica a obrázky na fľaštičke zostávajú nedotknuté a vyzerá stále ako nová. Oceňujem aj príjemnú - zamatovou cumlík. Fľaštička sa dobre drží v ruke, nekĺže a navyše má aj pekný vzhľad - výber z niekoľkých farebných variantov. Za nás teda fľaštička uspela na 1 *.

Petra (36 rokov), mamička Jurka (8 rokov) a Emička (5 mesiacov), žijúci v Ostrove:.

 
 

Dobré uchopenie!

 

Veľmi rada by som Vám napísala recenziu na Vami zaslanú fľašu a poslala foto a malú, bohužiaľ mi z nej odmieta piť. Len ju Dudl. Skúšam to celý týždeň, aj som menila cumlíky. Takže aspoň takto. Samotná fľaša by bola super. Dobré uchopenie aj bez prídavného držiaku. Celkom mi ale chýbajú poklop na fľašu, keď chcem premiešať mlieko. A ty cumlíky... Materiál je fajn, mäkký a aj sa aj páči zdrsnenie na okrajoch. Nepáči sa mi ale ich tvar. Z každej strany rovnaký. Podľa mňa by mal byť anatomicky tvarovaný. A tiež mi chýba anticolic systém pri saní. Ďakujem za zaslanie. Zaobstarám si inú cumlík a fľaša určite využijeme.

Klára (22 rokov), mamička Sofia (6 mesiacov), žijúci v Pardubiciach:.

 
 

Funkčné, dá sa dobre rozložiť!

 

Som rada, že som mohla otestovať túto Trainer Fľaša od značky MAM.

 

Dcére je 6 mesiacov a začíname postupne učiť na fľašu aj cez to, že je dcéra kojené. Hneď teda na začiatku musím povedať, že dojčenie sa používaním tejto fľaše nijako nenarušilo. Vzhľadovo je táto fľaša veľmi pekná a funkčná, dá sa celá rozložiť a dobre umyť. Fľaša po čaji či mlieku nezapácha, ani po niekoľkých použití. Úchytky dcéra ľahko chytá a učí sa piť z fľaše sama hneď od prvého použitia. Výhodou teda je aj to, že fľaša má cumlík (ak chcete náustok) vyrobené tak, že keď sa fľaša prevráti, nevyteká obsah fľaše von, ani po trasenie fliaš hore dnom. Nevýhody na tejto fľaši som žiadne nenašla. Za mňa a moju dcéru teda túto fľašu odporúčam. Používame od tejto značky aj cumlíky a dcéra iné nechce.

Mamička populárne:
Spievajte deťom, aj keď to neviete, je to dôležité !.

Budete mať cvalík Vieme, čo všetko ovplyvňuje pôrodnú váhu detí.

Tomáš Klus je trojnásobným otcom Dievčatku dali netradičné meno.

Nepokojné spanie u bábätka.

Zabudnite na ohrané básničku Spadla lyžička, ale naučte sa nové mokré riekanky.

Doprajte bábätku šetrnú prírodné pomoc pri bolestiach.

Trápi nás chrápanie šesťmesačná dievčatká.

Uvažujete o adopcii .

Ostatné plyn zdražujú, Levnyplyncz ho zlacňuje.

Budiž ticho! Test zariadenia, kvôli ktorému deti prestávajú plakať.

Čo robiť, aby dieťa rado chodilo do škôlky .

Kam s deťmi VI Plzeňský kraj.

Zkulturněte svojich mužov! Kúpte im jesenné ForMen Fashion Bibliu.

Ako to vidí otecko: Deti sú skvelá vec.

FOTOGALÉRIA: Sex v tehotenstve Vyskúšané polohy pre rastúce bruško.

Reč.

Máte doma pubertiaka, ktorý rád hrá hry Táto novinka z českej histórie ho bude baviť.

6 hrejivých zeleninových polievok pre pochmúrne dni.

Prvý tehotný muž už deti mať nemôže a dúfa, že štvrté dieťa mu porodí nová manželka.

Má anestézie vplyv na dojčenie .

Kedy som mohla otehotnieť .