Home \ mamička

Ako zvládnuť Vianoce bez chorôb a stresu? S vitamínovými infúziami!.

Už je to zase tu. Strašne sa tešíme, zháňame darčeky, pečieme, zdobíme, sme ešte väčší supermatky než inokedy. Všetok čas pred Vianocami trávime tým, aby naši blízki mali tie najkrajšie sviatky. A často to odnesieme tým, že nakoniec na Štedrý deň padneme s chorobou. Tento rok to však môže byť inak a my vieme, ako na to.  

Ako bezkonkurenčné podpora imunity a zároveň účinná pomoc proti stresu funguje vitamín C podávaný v infúziách priamo do krvi.

 

Prečo do žily?.

 

Možno užívate vitamín C pravidelne v tabletkách a hovoríte si, prečo to nestačí? "," Vysvetľuje MUDr. Pavla Prandževová, praktická lekárka Asklepion, ktorá vitamínové infúzie na klinike aplikuje. "," Dodáva v ordinácii na treťom poschodí kliniky dr. Prandževová. Podľa najnovších výskumov má vitamín C preukázateľne pozitívny vplyv nielen z hľadiska prevencie, ale podľa najnovších výskumov aj ako doplnková liečba niektorých alergií, autoimunitných ochorení či únavového syndrómu.

 

Príjem vitamínu C z potravy, ale aj z tabliet, pokryje len naše bežné fyziologické potreby, a i keby ste zjedli tony citrónov, telo vitamín C nedokáže všetok vstrebať.

 
 

Vitamín C potrebujeme, aby v našom organizme mohli normálne prebiehať biochemické reakcie. Pokiaľ ho máme nedostatok , neprebieha správna pečeňové detoxikácie , vstrebávanie železa, metabolizmus tukov ani tvorba kolagénu. Vďaka vitamínu C dokážeme čeliť oxidatívnym ľudské útoky stresom , znečisteným ovzduším aj zlú životosprávou. Lekárka v Asklepion odporúča vždy sériou troch infúzií, ktorú je vhodné za pol roka zopakovať.

 

Pozor na nedostatok vitamínu C!.

 

Deficit vitamínu C v našom tele spôsobuje kardiovaskulárne problémy, poruchy imunity, psychické problémy, najmä tie vyvolané stresom, ale predstavuje aj závažné riziko vzniku onkologických ochorení.

 

Čo dokáže vitamín C.

  Zväčšiť video  

Kde je infúzia dostupná?.

 

Infúzna terapia vitamínom C je viazaná na lekársky predpis a predchádza jej celkové lekárske vyšetrenie klienta. Ku konzultácii sa objednajte k praktickej lekárke Asklepion MUDr. Pavle Prandževové a zvládnete tento rok predvianočný zhon bez chorôb a stresu. Poukážka na vitamínové infúzie môže byť tiež milým darčekom pre vašich blízkych. V Asklepion si môžete vybrať na ktorejkoľvek recepcii kliniky alebo si ich objednať online s doručením až domov.

  
Mamička populárne:
Jarné vlasové trendy.

Koniec rodičovskej dovolenke a výpoveď.

Odber plodovej vody a hematóm na placente.

Tip na rýchly obed: Pizza s kuracím mäsom.

Komu bude vaše dieťa podobné A prečo sa jeho podoba mení .

Horoskop na august.

Tipy na darčeky: Nádielka pre deti, mamičky, oteckov i starých rodičov.

Zlé vyprázdňovanie u dcéry.

Ako vybaviť dieťa na lyžiarsky výcvik Poradíme vám, ako vybrať lyže a na čo nezabudnúť.

Predkožka.

Nočník 3v1 Poznáte ho .

Pitný režim v tehotenstve.

Prečo ma bolí prsník, z ktorého nedojčím .

5 tipov, ako vyzrieť na črevnú chrípku Pomôžu diéta, pitný režim aj čistený íl.

Ako spoznám, že ovulujem .

Uloženie placenty na prednej stene nízko.

Ľútostivý bezdôvodný plač.

Streptokok nielen v krku: Výtok u malých dievčatiek znamená vždy problém.

Nepodceňujte sa !.

Poznáte prevenciu karcinómu prsníka a vaječníkov .

Správny pitný režim u bábätka.